Clash Royale - Eğitim Kampında Klan açan adam???

DragonsAcav

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
AYRAÇ.png

LOGO.png

Merhaba arkadaşlar bugün eğitim kampında klan açan adamı anlatacağım
AYRAÇ.png

Clash Royale Nedir: Clash Royale , Supercell'in 2016 yılında çıkarmış olduğu bir strateji oyunudur indirmesi 1 milyonu geçmiştir ve tabi indirmeler çoğalınca insanlar oyunu buga sokup oyunu delirtebiliyorlar ancak Supercell bunu engellemek için elinden geleni yapıyor
AYRAÇ.png

Biliyorsunuzdur ki Klanlar eğitim kamı tamamlayınca açılıyor ve bir klan açmak için 1000 altın lazım ancak market 1. arenada açılıyor peki ama bir insan eğitim kampında nasıl bir klan açar?
İşte fotoğrafları:
AYRAÇ.png
klaneğitimzorunlu.PNG
dükkanarena1.PNG

Bu fotoğrafları ben eğitim kampında çektim şimdide eğitim kapmında klan açan adama bakalım
AYRAÇ.png

eğitimklan.jpg
Bu klan %100 gerçek tek yapmanız gereken clash royale girin klan aramaya "1 level" yazın ilk klana basın

AYRAÇ.png
,

Sizce bu gerçek mi yoksa Supercell'in oyunu mu bu adamın aslında ismi yok profile girince isim gözüküyor en iyisi siz böyle işlerden uzak durun yoksa supercell hesabınızı süreli ya da süresiz engelleyebilir
AYRAÇ.png

İyi Forumlar ,

VMicro

┴┬┴┤( ͡° ͜ʖ├┬┴┬
En iyi cevaplar
0
Klasik eskiden açılmış bir hesap, eskiden böyle bir sınırlama olmadığı içindir :huh:

VMicro

┴┬┴┤( ͡° ͜ʖ├┬┴┬
En iyi cevaplar
0
Clash royale hep oynadım hep eğitim kampıda yasaklıdır
O zaman bu adam heçk :ninca:

Şaka bi yana ismide olmadığına göre ne bilim Supercell'in bilmediğim ve bilmek istemediğim bir sebep için açtığı bir hesap vb. falandır.

DragonsAcav

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
O zaman bu adam heçk :ninca:

Şaka bi yana ismide olmadığına göre ne bilim Supercell'in bilmediğim ve bilmek istemediğim bir sebep için açtığı bir hesap vb. falandır.
Supercell'in ne yapacağı belli olmuyo yeni efso getiriyor sonra gücünü azaltıyor :/