Clash Royale: En İyi Üç Atak Destesi

Onuuk

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Clash Royale En İyi Üç Atak Destesi!

Clash Royale Supercell tarafından geliştirilen bu oyun bir strateji oyunudur ve bu oyun için birkaç atak destesi örnekleri verdim hatırlatmam gereken bir konu var her deste sandığımız kadar iyi olmayabilir ayrıca kendi yaratığınız desteler daha özgün ve daha rahat kullanıyor olabilirisiniz bu desteleri kullanmak size kalmıştır. Desteleri bulurken biraz zorlandım yada desteler hakkında çok açıklama yapmış olamayabilirim haberiniz olsun ben çok clash royale oynamamda :p

Atak Destesi #1

FullSizeRender-29.jpg

Saldırınızda ilk devi hemen arkasından da balonu koyarak.Önceden koymuş olduğunuz iksir toplayıcı sayesinde zehiri de saldırı yönünüze göre atın.Bu sayede etkili bir saldırı yapmış olursunuz ve diğer kartlarınızı da savunma için kullanırsınız

Atak Destesi #2

FullSizeRender-33.jpg

Bu desteler efsanevi kartı olmayan arkadaşlar içindir bu yüzden desteler buna göre hazırlanıyor. Bu yüzden destelerde küçük değişiklikler yapabilirsiniz.

Atak Destesi #3

FullSizeRender-28.jpg

Bu deste ; Super Magical Cup’da 1. olan adamın kullandığı destedir. Ufak tefek değişikliklerle eminim daha iyi yapabilirsiniz fakat bu size kalmış.