Clash Royale Sandık Bakma

ByZiya

Hıh ! Binana.
En iyi cevaplar
0
gamer.png

Clash Royale byziya.png

Bir çoğunuz düşündü ki, bu Clash Royale Sandık Bakma efsanesi yalan! Fakat bu yalan değil, bu konu da ByZiya sizin için bu Clash Royale oyununda ki sandık bakma olayını anlatacak. Şöyle sıçak bir çay ya da kahvenizi alın. Malum kış geldi, artık sıkı sıkı giyinmeye başladınız. Ama sıcak bir kahve veya çay içme vaktiniz de geldi. O zaman getir bakalım sıcak içeceğini çaylak!

Bana Clash Royale'den Bahset Adamım !
Clash Royale, 2016 yılında Supercell adlı bir Şirketi tarafından ücretsiz olarak çıkarılmıştır ve oynanmaya başlatılmıştır. Bu oyun strateji türünde bir video oyunudur. Bu oyunu oynarken taktiksel zekanı kullanmalısın çünkü ortaya bir kart atıyorsun ve bu kart senin için doyasıya savaşıyor! Sizce de çok ilginç değil mi? Her neyse; ilk başta "eğitilen" olarak oyuna başlıyorsunuz ve 6 eğitimciyi yenmeniz gerekiyor. Bu oyunu ilk defa oynuyorsanız, bu aşama sizin için biraz zor olacaktır. Clash Royale'da sandıkları açarak; kart, altın ve taş çıkarabiliyorsunuz. Çok şanslıysanız belki de gümüş sandıktan efsanevi kart çıkarabilirsiniz! Düşük bir ihtimal de olsa bu mümkün. Clash Royale 11 arenadan oluşmakta, bu arenalar ise:
Eğitim Kampı (Aslında arena olarak sayılmamaktadır.)
Goblin Stadyumu
Kemik Çukuru
Barbar Çanağı
P.E.K.K.A'nın Oyun Evi
Büyü Vadisi
İnşaatçının Atolyesi
Kraliyet Arenası
Donmuş Zirve
Orman Arenası
Yaban Domuzu Dağı
Son arenamız ise Efsanevi Arena'dır. Bu arenalarda savaşmak oldukça zevklidir. Bana sorarsanız, hiç durmadan siz de mücadeleye başlayın! Fakat bu arenalar da savaşırken çok dikkatli olmanızı öneririm.

Sanırım sıcak içeceğinizin bitmesine az kaldı. O halde konuyu fazla uzatmayalım. Değil mi? Evet, bence de çok uzattık. Clash Royale Oyunun da size veya başkasına gelebilecek kartlara bakmak istiyorsanız; Spoiler için de ki siteye bakmanızı öneririm. Ayrıca, o Spoiler'in için de siteyi nasıl kullanabileceğinizi gösteriyor.

statsroyale.com bu siteye girin. Siteye girdiyseniz Clash Royale'a da girin. Ana Sayfadan
adım1.PNG

Yukarı da ki gördüğünüz alana tıklayın tabii ki bu bilgiler siz de aynı değildir. Oraya girince karşınıza bir alan çıkacaktır. Bu alandan
adım2.PNG

Kırmızı kutu içerisin de ki yazıyı StatsRoyale sitesin de ki Ana Sayfadan buraya yazın ve aratın.

adım3.PNG

Arattıktan sonra karşınıza bir ekran gelecektir. Bu ekrandan
adım5.PNG

Refresh adlı yazıya tıklayın ve biraz bekleyin. Bekledikten sonra sayfa otomatik olarak güncellenecektir. Aşağıya bakarsanız size gelecek sandıkları görebilirsiniz.
son adım.PNG
Next yazısı size bir sonra ki savaşınız da gelecektir demektir. Eğer iyi bir sandığınız mesela büyülü sandık +65 diyorsa 66 adet maç yaptıktan sonra size o sandık gelecektir. 20 de dev sandık varsa 21 maçta gelecektir. 837 de Süper Büyülü sandık varsa size 838 maç sonra Süper Büyülü sandık gelecek demektir.

Konum Bitti, Görüşmek Üzere!
Bir sonra ki konum da görüşürüz. İyi forumlar.

xHunterK1nq

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yararlı bir konu, fakat 11. arena yani Efsanevi arenayı unutmuşsun.