Classion^ EN YAKIN ZAMANDA HİZMETİNİZDE'

Kartila7

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Hand :D her gördüğümde gülesim geliyor kim bilir nezamandır açık ama hiçbir gelişme gösteremiyolar neyse başarılar dileyim bari baya ihtiyacınız var saten

DrmSrvl31

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ben Vip aldım cok guzel

Bence En iyi Survival

beyler bu server kral ya

HAND VİP Aldım cok guzel fly var

Sunucu zaten ws lik cok ws atıcak adam var

gel gel hand

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hand :D her gördüğümde gülesim geliyor kim bilir nezamandır açık ama hiçbir gelişme gösteremiyolar neyse başarılar dileyim bari baya ihtiyacınız var saten
Gereksiz boşa gerek yoktu, gülesin geliyorsa gülebilirsin... ÇOKKK AÇIKTI. Hiç bi gelişme göstermemiş Oynamadan bilemessin Oynadıysanda bu yazıyı yazma sebebin ban yemek olabilir İYİ GÜNLER düşüncen için teşekkür ederiz

Ben Vip aldım cok guzel

Bence En iyi Survival

beyler bu server kral ya

HAND VİP Aldım cok guzel fly var

Sunucu zaten ws lik cok ws atıcak adam var

gel gel hand
Gereksiz flood yapmayalım teşekkür ederiz.

Kartila7

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Gereksiz boşa gerek yoktu, gülesin geliyorsa gülebilirsin... ÇOKKK AÇIKTI. Hiç bi gelişme göstermemiş Oynamadan bilemessin Oynadıysanda bu yazıyı yazma sebebin ban yemek olabilir İYİ GÜNLER düşüncen için teşekkür ederiz

Gereksiz flood yapmayalım teşekkür ederiz.
Tamam kardeşim
ben anlamıyorum diyelim ben bişi bilmiyorum sen söyle yazdan beri açıksınız ve sizden sonra açılan serverlar 100-200 online çekiyo siz hala sürünüyosunuz ben burda konu baltalamıyorum veya küçümsemiyorum belki bu yorum sizin aklınızı başınıza getirmenizi sağlar da daha hızlı geliştirir diye umuyordumda böyle ukala ve saygısız insanlar bu piyasada hiçbir yere gelemez.

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tamam kardeşim
ben anlamıyorum diyelim ben bişi bilmiyorum sen söyle yazdan beri açıksınız ve sizden sonra açılan serverlar 100-200 online çekiyo siz hala sürünüyosunuz ben burda konu baltalamıyorum veya küçümsemiyorum belki bu yorum sizin aklınızı başınıza getirmenizi sağlar da daha hızlı geliştirir diye umuyordumda böyle ukala ve saygısız insanlar bu piyasada hiçbir yere gelemez.
tamam hadi iyi günler.

Sheron

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Tekrardan Merhabalar,
Sıfırlayıp, tekrardan aktif hale getirmişsiniz serveri. İnşallah bir daha sıfırlanmaz! (AMİN)
@Greyder bunlar senide geçiyor :S kaptırıyorsun yerini.

En azından bu sunucu diğer sunucularından daha kaliteli olmuş @Ozi Başkan , başarılar.

Son düzenleme:

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Tekrardan Merhabalar,
Sıfırlayıp, tekrardan aktif hale getirmişsiniz serveri. İnşallah bir daha sıfırlanmaz! (AMİN)

En azından bu sunucu diğer sunucularından daha kaliteli olmuş @Ozi Başkan , başarılar.
Pek fazla önemli değil beni geçip, geçmemeleri, en azından diğer sunucularından daha sağlam olmuş.
Önemli olan sunucunun kalitesi ve sağlamlığı. Beş kere bile sıfırlansa, sonunda kaliteli ve uzun süreli olur ise daha iyi olur.

Ozi Başkan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Tekrardan Merhabalar,

Teşekkür ederiz :) , Survivalında bi ömrü var kısa bi süre sonra sıkıcı hall almaya başlıyor... ZAMAN zaman 2 veya 3 ayda bir sıfırlarım herzaman.

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Teşekkür ederiz :) , Survivalında bi ömrü var kısa bi süre sonra sıkıcı hall almaya başlıyor... ZAMAN zaman 2 veya 3 ayda bir sıfırlarım herzaman.
Ozi'cim, emin ol ki sende bende düzgün bi' survival sunucu açamadık. Oyuncular hemen sıkılıyor, çünkü her şeylerini kolay ve kısa sürede yapıyorlar :)
2-3 ay değil Survival dediğin; En az 5 ay açık kalmalı ve 5 ay oynanmalı. Her şey ne çok zor ne çok kolay yapılmamalı. Maalesef her serverde, bi' şeyler bulunuyor ve kolayca yapılıyor.