Cleize yani Ege#1111 adlı "Tasarımcının" bebeklikleri

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
EDİT: Forum "vel@" kelimesini sansürlüyor ve "özür dilerim" kelimesine çeviriyor.

ege.PNG

ilk konuşmanın sonunda 13 yaşında olduğumu, cs6dan başka program bilmediğimi ve abi olduğumu söyleyip daha sonra forumda 16 yaşındakilerden alın siz hadi, demiş ve kendisinin sözde "17" olduğunu atmıştım.

ege2.PNG

bana abi deyip, tasarımlarıma laf edip, dandik bir tasarımı 20TLden satışa sunup, üstüne üstlük KANITLANMIŞ BİR ŞEKİLDE, EĞER BÜYÜK BİR SUNUCU SAHİBİYİM DERSENİZ FİYATI YÜKSELTEN biridir bu arkadaş. Her zaman abi diyor çünkü yediremiyor kendisine.

ege3.PNG

Gördüğünüz gibi GIF yapmışım, kendisinin bannerinden 950 kat fazla profesyonel bir gif, onu cs6 ile yaptığımı söylüyor. Sorunları var bu arkadaşın.

Önceki konuşmaları da atayım.

ege4.PNG
ege5.PNG
ege6.PNG
ege7.PNG
ege8.PNG

Ben yaşımı gizleyen biri değilim. 13 yaşında, herkesten takdir edilen (yaşıma göre), ve yaşıma göre en iyisini yapan biriyim. Kendisi bana bile ulaşamayan biri ve yalanlarıyla insanları kandırmaya çalışıyor. Bunu @Vantoxic ile kanıtladık. Ürün almayın, aldırmayın. Gerekli kanıtları yönetime de sunacağız. İyi forumlar. Bir daha şahsıma "abi" kelimesini kullandığı takdirde resmi işlere bile başlayabilirim fakat pek bir etkisi olacağını sanmam kendisi zaten devam edecektir.

Ayrıca, sen 17 yaşında bile değilsindir muhtemelen. Vergi levhanın olmasına imkanın yok. Hadi diyelim ailenden biri e-ticaret yapıyordur, kullanamazsın ailenin üstündeki kişiye kayıtlı çünkü. Ben nereden biliyorum, annem e-ticaret yaptı zamanında, ideasoft kullandı vergi levhası oldu falan filan. Gördüğünüz gibi bu arkadaş bence bir şey bilmeden böyle konuşuyor ama sonu biri sinirlenirse belki adliyede bile bitebilir. Vergi levham var deyip dolandırmaya giriyor bu.

İyi forumlar. Ürün almayın, aldırmayın.

Ekli dosyalar

• ege6.PNG
    ege6.PNG
    99.5 KB · Görüntüleme: 90
Son düzenleme:

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Güncelleme: Eski ssler:

1 ege 1.PNG
1 ege 2.PNG
1 ege 3.PNG
1 ege 4.PNG

Benden tasarım isteyen kişi şimdi tasarımcı olmuş.

Alta 20tlye sattığı 4 tasarımı koyuyorum:

1597301372226.png
1597301407642.png
1597301436454.png
Boyutu çok büyük atılmıyor bile

Benim 5 TLye yaptığım tasarım bundan katbekat iyi bir tasarım.

Ekli dosyalar

• 1 ege 1.PNG
    1 ege 1.PNG
    100.8 KB · Görüntüleme: 75

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
GÜNCELLEME: Discord adresini değiştirdi.

1 ege 56.PNG

lolitsalexibald

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Konuşmalari atında ilk laf söyleyen sensin durduk yere engel at engel bb bebe demişin ?

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Konuşmalari atında ilk laf söyleyen sensin durduk yere engel at engel bb bebe demişin ?
engel attı çünkü bana o sırada? bütün konuşmayı okumadan yorum yapmayınız.
edit: engeli açıp yazı yazdı diye bende engel at engel bb dedim engelledim sonra başkasına dandik bir tasarım satınca engeli açtım
edit2: ilk laf söyleyen ben miyim :D tamam kardeşim haklısın ilk ben "vel@" dedim ilk ben "yaşına laf ettim" ilk ben "kullandığı programa" laf ettim değil mi?

lolitsalexibald

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
engel attı çünkü bana o sırada? bütün konuşmayı okumadan yorum yapmayınız.
edit: engeli açıp yazı yazdı diye bende engel at engel bb dedim engelledim sonra başkasına dandik bir tasarım satınca engeli açtım
Okudum zaten ama orda engel atığınin bir göstergesi yok bilemem bende onu :(

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Okudum zaten ama orda engel atığınin bir göstergesi yok bilemem bende onu :(
o "vel@" ve sonraki o 13 yaşındasın tek cs6 biliyorsun falan dediği kısımda engel attı sonra engeli açtığını görüp ben yazıp engelledim. olayın aslında değiştirme yapmadım kişinin kaynağında da yorumları görebilirsin ayrıca.

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Öncelikle Merhabalar, Konuya dahil olmak istedim çünkü bırakın 20TL'yi bedava verseler almayacağım tasarımlar yapıyor. Ve çok bilgisi olmayan sunucu sahiplerine deyim yerindeyse bunu kakalıyor. Buna gönlüm razı gelmediğinden bu konuya yazma kararı aldım.
Öncelikle ben @Google Amca böyle bir şey var dedikten sonra bir bakayım dedim discordunu istedim. Ve konuştuk. Konuşma ss'leri
500TL'lik logolar yaptığını iddia ediyor ve forumda kullandığı logosu 5TL etmeyecek durumda.

Konuşmanın öncesinde Sunucu sahibiyim vs. dedim oraların önemi yok çünkü normal satıcı-müşteri ilişkisi geçti aramızda.
Screen Shot 13.08.2020 at 13.08.png

Konuşmadada görüldüğü gibi bilgisayar mühendisliği okuduğunu iddia etti.
Yani bunun için üniversitede okuması gerekiyor.

Görüldüğü üzere Fiziksel yaşı 17 olan bir kişi kendisi. Fiziksel dedim çünkü kesinlikle beyin yaşı 15-
Her neyse yaşı 17 olan bir kişinin zaten üniversiteye gitmemesi gerekiyor. Erken yazıldı desek bile 1 sene olur bu ancak üniversite için 19 yaşında olması gerek.
Ve öteki yandan öncedende bahsettiğim gibi forumdaki logosu 5TL etmeyecek düzeyde.
Bu olaylardan sonra forumda kendisinin yaptığı tasarımlardan yüzlerce kat iyi olan tasarım konumun altına attığı mesaj.
Screen Shot 13.08.2020 at 13.10.png
Yani saatleri discord'da göremeseniz bile yaklaşık olarak aynı saatlere denk geliyor.
Bu mesajı konuşmadan tam 30 dakika sonra gibi kısa bir süre içerisinde yazdı.
Zaten SS'de logosunuda görüyorsunuz.

Sizleri uyarıyorum kesinlikle bu şahsiyete hiçbir şekilde para kazandırmayın.
Kendisinede şunu söylüyorum ki bu sefer baltayı taşa vurdun. Hak etmediğin paraları kazandığın yetti.

Ve bir not daha Yaşım forumdada gözüktüğü üzere 16 değil! 17'Dir bu kasımda 18'ime gireceğim.
Opera Anlık Görüntü_2020-08-13_132427_forum.gamer.com.tr.png

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Öncelikle Merhabalar, Konuya dahil olmak istedim çünkü bırakın 20TL'yi bedava verseler almayacağım tasarımlar yapıyor. Ve çok bilgisi olmayan sunucu sahiplerine deyim yerindeyse bunu kakalıyor. Buna gönlüm razı gelmediğinden bu konuya yazma kararı aldım.
Öncelikle ben @Google Amca böyle bir şey var dedikten sonra bir bakayım dedim discordunu istedim. Ve konuştuk. Konuşma ss'leri
500TL'lik logolar yaptığını iddia ediyor ve forumda kullandığı logosu 5TL etmeyecek durumda.

Konuşmanın öncesinde Sunucu sahibiyim vs. dedim oraların önemi yok çünkü normal satıcı-müşteri ilişkisi geçti aramızda.

Konuşmadada görüldüğü gibi bilgisayar mühendisliği okuduğunu iddia etti.
Yani bunun için üniversitede okuması gerekiyor.

Görüldüğü üzere Fiziksel yaşı 17 olan bir kişi kendisi. Fiziksel dedim çünkü kesinlikle beyin yaşı 15-
Her neyse yaşı 17 olan bir kişinin zaten üniversiteye gitmemesi gerekiyor. Erken yazıldı desek bile 1 sene olur bu ancak üniversite için 19 yaşında olması gerek.
Ve öteki yandan öncedende bahsettiğim gibi forumdaki logosu 5TL etmeyecek düzeyde.
Bu olaylardan sonra forumda kendisinin yaptığı tasarımlardan yüzlerce kat iyi olan tasarım konumun altına attığı mesaj.
Yani saatleri discord'da göremeseniz bile yaklaşık olarak aynı saatlere denk geliyor.
Bu mesajı konuşmadan tam 30 dakika sonra gibi kısa bir süre içerisinde yazdı.
Zaten SS'de logosunuda görüyorsunuz.

Sizleri uyarıyorum kesinlikle bu şahsiyete hiçbir şekilde para kazandırmayın.
Kendisinede şunu söylüyorum ki bu sefer baltayı taşa vurdun. Hak etmediğin paraları kazandığın yetti.

Ve bir not daha Yaşım forumdada gözüktüğü üzere 16 değil! 17'Dir bu kasımda 18'ime gireceğim.
Ekli dosyayı görüntüle 176581
evet kendisi 18e girecek daha dün konuştuk bu konuyla alakasız olarak.
ayrıca zaten cs6 ile bu kadar harikalar yaratılırken eğitimini alıp üstüne programa laf edip 3 programla bir dışkı beceremeyen insansın sen.