CmJustice Web Hizmetleri - Özel Web Tasarım ve Web Uygulamaları

CmJustice

I started a joke...
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Hakkımda
Merhabalar, ben Cem. Şu sıralar bolca boş zamanım olduğundan dolayı bunu güzelce değerlendirmek istedim. Bir süredir website ön/arka kodlama işleriyle uğraşmaktayım, yaklaşık son 6 aydır bu işi ciddi olarak yapmaktayım. İlk olarak bu macerama küçük, tek sayfalık web uygulamalarıyla başladım ve kendimi büyük uygulamaları rahatça yazabilecek kadar geliştirdiğime inanıyorum.

Geçmiş çalışmalarım
En güzel ve en amatör çalışmalarımdan biri, "Craftolia Network" için hazırladığım websitesi. Oyuncular buradan oyuna kayıt olurlar, profillerinden oyun istatistiklerini görüntüleyebilir, şifrelerini değiştirebilirler. Aynı zamanda, içinde sunucuyla birlikte çalışan özel bir market sistemi ve ticket sistemi ve daha birçok sistem mevcuttur.

İkinci olarak yaptığım en zor iş ise "OGSniper" isimli bir websitesi idi. Henüz bitmemiş olmakla birlikte daha gidecek çok yolu olduğunu söyleyebilirim. Yine de birkaç resim paylaşayım dedim.

Bir diğer çalışmam ise, tekrar henüz bitmemiş olsa da ilginizi çekmesini umduğum bir projemdir. Bu proje kişisel olmakla birlikte, yine çok büyük bir alt yapı barındırmaktadır. Belki de gerçek olur kim bilir :p. Resimlere geçelim...

Ayrıca yaptığım işleri kendi websitemde de bulabilirsiniz
CmJustice.me

Fiyatlandırma ve zaman
Her çalışmada en büyük problem onun fiyatını ve ona harcayacağım vakiti aşağı yukarı tahmin etmek olmuştur. Her çalışma birbirinden farklı ve bağımsızdır. Fix veya static bir website sunmam, herkese farklı bir hizmet sunmaya çalışırım. Bazı aşağı yukarı fiyatlandırmalarım şöyledir (tabii ki değişiklik gösterebilir):

Craftolia Networkün veya Craftolojinin gibi bir website.

Tamamen kendine özgü bir tasarımı olan ve sunucunuzla tamamen birlikte çalışan interaktif bir uygulama olduğundan biraz uzun bir süre alabilir. Sizin aklınızda bir tasarım ile bana gelmeniz zamanı iyi yönde etkiler.

Aşağı yukarı zaman: 1-4 hafta
Fiyat: 150TL+

------------------------

Daha küçük statik web sayfaları.

Sadece bana neye ihtiyacınız olduğunu söyleyin ve ben onun büyük veya küçük olduğuna karar verebilirim.

Aşağı yukarı zaman: 2 gün - 1 hafta
Fiyat: 10-50TL

Nasıl çalışırım?
  • Bir işe başlamadan önce iş iyice tartışılır ve müşterinin isteği eksiksiz bir biçimde tarafımca anlaşılır.
  • Fiyat belirlenir ve yarısı iş başlamadan önce gönderilir. İş bitiminde ise geri kalan para gönderilir.
  • İş bitiminden sonra herhangi bir eksik gedik veya bir hata var ise bana ulaşabilirsiniz.

Birkaç önemli not

Bu büyük uygulamaları ancak direkt erişiminiz, konsol erişiminiz olan bir sunucuda barındırabilirsiniz. Paylaşımlı hostinglerde bu siteler barındırılamamaktadır. Muhtemelen çoğunuz zaten bu kadar büyük bir proje düşünüyorsanız buna sahipsinizdir.

İletişim
Forum üstünden bana bir özel mesaj ile isteğinizi bildirebilirsiniz. Ben uygunluğuma göre size en kısa zamanda geri dönüş yapmaya çalışırım. Lütfen çıplak resimlerinizi kendinize saklayın. (anlaşabiliriz)