| [CobbleNetwork]-[1.8]-[Emek Skayblock] -Play.CobbleNW.Tk- | [Sanal Market] Kendimize Özgün !!

Lordofminegasman

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
COBBLE NETWORK - KENDİNE ÖZGÜN KOPYALANABİLİR İP Play.CobbleNW.Tk
2019-01-16_07.34.36.png
2019-01-16_07.35.10.png
2019-01-16_07.35.24.png
2019-01-16_07.35.25.png

Merhaba, Cobble Network sunucumuzun tanıtımı konusuna hoş geldiniz.

Sizlere özgürce eğlenip, Emek türündeki en güzel deneyimleri yaşatmak için buradayız.

Sizlere diğerlerinden farklı olarak Herşeyimizi sunuyoruz. Emek Skyblock türündeki iddialı sunuculardan biri olmaya hazırız.

Tabii ki bunlar bizim görüşümüz. Gelip sunucumuzda biraz oynayın ve kendi kararınızı verin!

Söz veriyoruz pişman olmayacaksınız.

-/Kit Bir birinden farklı Kitler
-/Bilgi Bilgi ile oyun ile ilgili bilgliler alabilirsiniz

Tabikide bukadarla sınırlı değil,Sunucumuza gelip oynayarak öğrenebilirsiniz

ETKİNLİKLERİMİZ
- Her hafta eventimiz vardır
-Vip eventi sunucumuzun aktifliği arttığı sürece yapılacaktır

-Kurallarımız
-Saygılı Olmak
-Kötü Kelime Kullanmama

16GB Ramımız olduğu için pek ping sorunu olmuyor
Slotumuz -231

İLETİŞİM =Discord Mehmet#0822

Herocz3

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Selam Kardeşim Sunucunuz Kapalı şu an Gelmek İstedim Gelemedimde ?

Tower02

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı geliştirilmeli maplar geliştirilmeli sistemleriniz "sistem"denecek düzeyde bile değil.Nasıl kendinize özgü bir sunucu yapmayı planladıysanız,planlarınız suya düşmüş belli..16GB Ram olduğuna emin değilim düzmece olabilir.Emek adını kirletmeden şu sunucuyu op yapın yada kapatın lütfen.

Son düzenleme:

OnlineGames

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu tasarımı geliştirilmeli maplar geliştirilmeli sistemleriniz "sistem"denecek düzeyde bile değil.Nasıl kendinize özgü bir sunucu yapmayı planladıysanız,planlarınız suya düşmüş belli..16GB Ram olduğuna emin değilim düzmece olabilir.Emek adını kirletmeden şu sunucuyu op yapın yada kapatın lütfen.
kardeşim yeter artık oplar yeter bence

Tower02

Marangoz
En iyi cevaplar
0
kardeşim yeter artık oplar yeter bence
Ne demek istiyorsun anlamıyorum?.Ben zaten emek sever bir insanım bu sunucuya daha giriş yapamadım çünkü sunucuda bakım var.Sadece konuyu değerlendirdim ama eminim pay to win yapacaklar ve "emek" adının bir kez daha kirlenmiş olduğunu göreceğiz.

OnlineGames

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ne demek istiyorsun anlamıyorum?.Ben zaten emek sever bir insanım bu sunucuya daha giriş yapamadım çünkü sunucuda bakım var.Sadece konuyu değerlendirdi ama eminim pay to win yapacaklar ve "emek" adının bir kez daha kirlenmiş olduğunu göreceğiz.
kusura bakma ben op istiyon zannettim bıktım oplardan