Çocuğunuz Eşcinsel Olduğunu Söylese Tepkiniz Ne Olurdu?

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Selamlar! Bugün bir tartışma konusu ile karşınızdayım. Konumuz eşcinselliğe bakış açısı. Öncelikle şunu belirtmek isterim ki eşcinsellik bir hastalık değildir. Amerikan Psikiyatri Birliği, 1973 yılında eşcinselliği, hastalıklar arasından çıkardı ve bir cinsel yönelim, tercih olduğunu belirtti. Dünyadaki bazı ülkeler, eşcinselliğe karşı büyük bir olumsuz içerisinde ve kabul etmiyor. Türkiye'de bu ülkelerin arasında aslında.

Peki, sizin bir çocuğunuz var ve size eşcinsel olduğunu söylüyor, tepkiniz ne olurdu?

Daaydreamer

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
3
Anormal bir tepkim olmazdı. Ayrıca eşcinsellik tercih değildir. Yani kendi tercihi olacağını sanmıyorum ama kendi tercihi olsaydı da sorun olmazdı benim için.

Peakself

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
nası yani şimdi benim çoçuğummu var? :D ama cidden o kadarda üstüne gitmezdim belki öyledir belki değildir yaşina bağli büyükse zaten anlamiştir o ne olup olmadiğini o zaman istediği kişiyle evlenmesinde bir sorun olmazdı(yinede gizlesin sorun falan olur sonra.)

ErenSB

Elmas Madencisi
Emektar Üye
En iyi cevaplar
26
Şahsen ben çocuğumun eşcinsel olmasını kabullenemez ve bir çıkmaza girerdim ancak yapacak bir şey kalmıyor bu durum ilerlerse.
Asla böyle bir şeyi soyumdan birisine yakıştıramam, saygı da duymam.

Spankly

Play.Agoranw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Açık ve gerçekçi olalım kendi soyumu böyle birşeyle ben şahsen lekelemezdim ve bu dinimizdede yasak bir şey birde ülkemizdede hoş karşılanmamanın nedeni gelenek ve göreneklerimizdendir din bir yana.

Bernard

Бернард
Site Danışmanı
Geliştirici
En iyi cevaplar
61
Cuma namazına götürmezdim

Şaka bir yana ben şahsen istemezdim :hmm1:, öyle olmaması için de zaten ilgili ebeveynler olmak lazım.

lolitsalexibald

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Açık ve gerçekçi olalım kendi soyumu böyle birşeyle ben şahsen lekelemezdim ve bu dinimizdede yasak bir şey birde ülkemizdede hoş karşılanmamanın nedeni gelenek ve göreneklerimizdendir din bir yana.
bu arkadaşa sen orta cagdamı yaşıyorsun demeden yazıyımda hiçkimse böle bir şey olmasını istemez sucu kendinde bulur kimsede çıkıp ölemi oglum kızım bi yerine kuvvet demez

Spankly

Play.Agoranw.com
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bu arkadaşa sen orta cagdamı yaşıyorsun demeden yazıyımda hiçkimse böle bir şey olmasını istemez sucu kendinde bulur kimsede çıkıp ölemi oglum kızım bi yerine kuvvet demez
birazdaha açarmısın cümlelerini bu arkadaşa dediğin bana lafmı atıyorsun burada bu arada o cümlelerimde kendi şahsi görüşlerimi belirttim.

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
Cuma namazına götürmezdim

Şaka bir yana ben şahsen istemezdim :hmm1:, öyle olmaması için de zaten ilgili ebeveynler olmak lazım.

Dostum bu ilgiyle alakalı bir şey değil bu doğuştan gelen bir şey sen nasıl kadınlara ilgi duyarak doğuyorsan hormonların buna göre şekillenmişse o da ona göre doğuyor kendi seçimi değil yani

lolitsalexibald

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Dostum bu ilgiyle alakalı bir şey değil bu doğuştan gelen bir şey sen nasıl kadınlara ilgi duyarak doğuyorsan hormonların buna göre şekillenmişse o da ona göre doğuyor kendi seçimi değil yani
internete yapılan araştırmalara bakınca doğuştan gelen bir şey oldugu yazmıyor