Çöl Kalesi (Sonhece Building)

Areilyn

-(˘▾˘-)
Ressam
En iyi cevaplar
0
Açıkçası pek beğenemedin ayrıca 1. Teslim zaten gözükmüyor. Önerilerim: Birbirlerine yakın renk olsalar bile farklı bloklar kullan bence

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha çok kabataslak yapılmış haline benziyor gerçekten ölçüsünü,detaylarını ve eğimi yapabilirsen iyi birşeyler çıkar.

qwertwqe

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Açıkçası pek beğenemedin ayrıca 1. Teslim zaten gözükmüyor. Önerilerim: Birbirlerine yakın renk olsalar bile farklı bloklar kullan bence
Evet benimde beğenmediğim şeylerden birisi büyük resme bakınca ortaya çıktı. bloklar çok düz görünüyor böyle farklı bloklar koymam lazım.[DOUBLEPOST=1431457641,1431457517][/DOUBLEPOST]
Ben yukarıda ki üyeden farklı olarak çok beğendim. Ama dediği gibi tek blok kullanma. Çöl kalesi olabilir ama kaleler birbirine çok yakın duruyor. Sen bence biraz daha kendi hayal gücünle geliştir kaleleri öyle at. 2 tanede resim atma. Daha fazla resim at. Birde resimleri hizliresim'e yükleyip yüklendiğinde forum yazan linki kopyalayıp yapıştır. Yani hizliresim kullan.
resim uploadı tavsiyesi için teşekkürler. orayı deniyeceğim.[DOUBLEPOST=1431457758][/DOUBLEPOST]
Daha çok kabataslak yapılmış haline benziyor gerçekten ölçüsünü,detaylarını ve eğimi yapabilirsen iyi birşeyler çıkar.
bu güzel tavsiyelerin için teşekkür ederim çalışmamın ilerleyen kısımlarında bunlara dikkat edeceğim.[DOUBLEPOST=1431475101][/DOUBLEPOST]Güncel Resimler yüklendi

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ölçeğini arttır, tema olarak alamutla aynı bakabilirsin.

qwertwqe

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ölçeğini arttır, tema olarak alamutla aynı bakabilirsin.
ölçekten kasıt olarak binaların seviyelerinimi arttırmalıyım. tam olarak anlayamadım. alamutu gördüm fakat bu projenin taslağı yok yani rastgele yapıyorum herşeyi o yüzden biraz bozukluklar var.[DOUBLEPOST=1431548824,1431537358][/DOUBLEPOST]Güncel Resimler Yüklendi

Son düzenleme:

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
yılana benzeyene çok güldüm valla :D

DirenCan

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yapıya göre Ebat çok büyük. Bunun aynısını yarısına da uyarlayabilirdin. Ebatları büyütüceksen değişik şeylerle ilerlemeye çalış.
yılan ve yanındaki hoş olmamış, yeni açılan faction spawn ı nı andırmış sanki.
Texture pack kullanmasaydın daha detaylı yorumlayabilirdim çalışmanı
Öndeki 2 heykel harici gözüme iyi bir şey çarpmıyor
10 üzerinden bir puan vericek olsam 6 verirdim.
Böyle çalışmalar yapmaya devam et,ellerine sağlık :)

Gökçemis

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bnce güzel olmuş,ama yılan ile o kılıc glaiba neyse işte o biraz sadeliği falan bozmuş gibi -_-

qwertwqe

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yapıya göre Ebat çok büyük. Bunun aynısını yarısına da uyarlayabilirdin. Ebatları büyütüceksen değişik şeylerle ilerlemeye çalış.
yılan ve yanındaki hoş olmamış, yeni açılan faction spawn ı nı andırmış sanki.
Texture pack kullanmasaydın daha detaylı yorumlayabilirdim çalışmanı
Öndeki 2 heykel harici gözüme iyi bir şey çarpmıyor
10 üzerinden bir puan vericek olsam 6 verirdim.
Böyle çalışmalar yapmaya devam et,ellerine sağlık :)
Evet arkadaki kalenin ebatı çok büyük oldu ve ne ekleyeceğimi şaşırdım bende etrafını doldurmaya çalışıyorum
bu arada yeni projelerde devam ettiriyorum ikinci 3B heykelime başladım

Fuzenola

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yılan Biraz Ciddiyeti Bozmuş Gibi.Normal Olarak Bana Güzel Geldi.Etrafına Çöl Şehri Kurarsan Güzelde olur :D