Çözemediğim Çok Önemli Bir Sorunum Var

Ozann22

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba. Ben laptop kullanıyorum, Windows 7 64 Bit. 6 Gb ram, yaklaşık 4 gb ekran kartı (intel), intel core i3 2.3 ghz işlemcisi var. ama ne yapsam minecraftta kasıyor. bir kaç program yükledim, özelliklerini azalttım ama etki etmedi. sorunu ne olabilir nasıl bi çözüm uygulayabilirim ?

Erces

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
pc çok doludur format at yada texture pack varsa sil

xxataberk12

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
ekran kartının driverlerini yükle sorun çözülür ve minecrafa fazla ram vermeyi dene

xxataberk12

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
ekran kartın 32 bit :) sen 64 bit kullanıon ondandir ve bu arada sölim intelin ekran kartları çok kötü hiç tavsiye etmem

xxataberk12

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
bide sadece minecraft mı böle bütün oyunlarmı?

xxataberk12

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
evet intel çok kötü biliyorum. diğer oyunlarda o kadar kasma yapmıyor. bi walking dead oynuyorum ara sıra kasıyo ama rahatsız etmiyo yani. 64 bit için yok mudur ?
o ekran kartı 32 bit için oluşturulmuş sen ise 64 bit kullanıyorsun pcnin ismini bi versene toplama hatasımı var yoksa sen mi kurdun win7 64 bit i?

Life Hunter

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ekran kartının gücünü yükselten programlar var onları dene.Ama dikkatli ol.ekran kartını güçlendirmeye çalışırken hata yaparsan bilgisayara bir daha giremezsin

McCrafTr34

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben sana sunu söleyeyim kardesimin pc 2 gb ram 500mb ekran kartı oyun oynanıor bnm diğer pc de (laptopta) 8gb ram 1gb ekran kartı olmasına rağmen oyun kasıyor bunun sebebine gelince laptoptan kaynaklı yani bilgilerin gececği kanallar laptopta daha küçük
minecraft ta direct yazıya bağlı bu yüzden kasıyor... mesela minecraftta hiç oyun giriş videosunu bulamassınız çünkü video yazı seklinde yapılıor
9. sınıfta mantık die bir konu var onla bağlantılı bu nese yani anlatmak istediğim o özelliklerde bir laptop deilde masaüstü alaydın oyun ucardı
yardımcıolabildiysem..... :)