[Çözüldü] Arkadaşlar İİ Günler Yardım Lazım

cenkaykacc

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
merhaba arkadaşlar ben survival server acıcam fakat map bulamadım atarsanız sevinirim (Yetkililer Burdanmı Acılcaktı bu map konusu bilmiyorum K.b ) İİ Forumlar

bakkalmarket7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardeşim az kendiniz urasın.1 spawn hadi faction desek tmmda survival yapın azcık.her şeyi hazır beklemeyin ayıp

crafter_alperen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Zaten survival sunucu spawni bulursun diger 2-3 warpi da kendin yap survivalda cok warp olmaz ztn

eneskilincakucder

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim hazır alıp ne yapacaksın. Build'in çok kötü olsada uğraş bi dene.
Hazır alırsan gelen oyuncu "hee hazır almış mapı kesin bebe serveridir"
Ama kendin yapsan bu kötü bile olsa gelen oyuncu "buildi çok kötü fakat genede uğraşmış hazır almamış kendisi yapmış" derler.
Pozitif ol!

yineben

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yahu siz eve gelen misafire kendi yaptığınız ama hiç güzel olmamış bir yemeği ikram etseniz misafirin tepkisi ne olur ? Misafir tadı çok kötü ama uğraşmış diyip yemeye devam mı eder ? Uğraşmış ama olmamış diyip onu yemez. *Somutlamanın gücü adına !

eneskilincakucder

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yineben adam oyununa bakar yemek farklı bir şey yemeğin içine zehir koysan yerlermi tabii ki yemezler sendeki akıla ben emi :D

yineben

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tamam somutlaştırmaya felan girmemiş olayım ozaman :alay:. Söyle söyliyim; servera gelen kimse verilen emeğe bakmaz; server başarılımı değilmi ona bakar. Uyduruk buildi olan bir server ise ne kadar emek verirsen ver bana göre başarılı server değildir. Bence hazır build kullanmak yararlıdır, zararı yoktur; emek hırsızlığı yoksa tabii.