[ÇÖZÜLDÜ]Minecraft 1.8 Görüntü sorunu

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar. Eskiden TeamExtreme launcher kullanıyordum, fakat oyunu alınca orjinal launcher'a geçtim. Ancak şöyle bir problem var. 1.8 ve üzeri tüm sürümlerde oluşmakta bu sorun. Launcher'ı, 1.8 sürümlerini falan silip geri yükledim fakat çözülmedi. Sorun şöyle; girdim bi sunucuya diyelim, oyun donuyor, 2sn sonra herkes hareket ediyor, sonra geri donuyor. Bu sürekli oluyor. Aynı zamanda oyunun yazıları da sapıtıyor. Neden olduğunu bilmiyorum. Eski launcher'da bir problem yoktu. Sırf bu problem yüzünden icat yapamıyorum berbat bir şey. Mecburen Alt+F4 çekip kapatıyorum.

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başka bilen yok mu?[DOUBLEPOST=1439545984,1439544952][/DOUBLEPOST]Edit: Singleplayer'da da donma oluyor F3 menüsünde 1fps ya da 2fps yazıyor, biraz daha az donuyor, yazılar sapıtmıyor fakat, yine de oynamak imkansız. Dursun böyle açık çözülür dedim, 30-40sn sonra bilgisayar dondu restart atmak zorunda kaldım. Bi crash verse kodu buraya koyacağım ama yok :(

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş benim bildiğim tek yöntem FORMAT. Fakat Teamextremeye dönmek belki işe yarar ama bilmem . Sorun muhtemelen ekran kartında .
Bence Format at . Birde ekran kartının adını atarmısın.
TeamExtreme kullanmak istemiyorum, sonuçta 60TL verdiğim hesap bilgilerini toplamadığı ne malum o launcher'ın? Format nasıl olur sa çözebilir mantıken saçma geldi. Ekran kartım eski bayaa.
ATI Radeon HD 2400 1GB ekran kartım bu.
Sistem:
2GB RAM
Intel Core 2 Duo 2.00GHz çift çekirdek işlemci.
İşlemcim 64 bit fakat sistemim 32 bit;
Windows 7 Professinal 32 bit işletim sistemi.

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Doğru olabilir. Teamextremede Premium hesabınımı girdim hesap fre gg tarafından alınmıştı. Mcskinsearch.com dan alınan bi hesabın skin ini denerken Premium hesabımın adını kulanan bi adam gördüm. Bence Format çözer. Sen bi dene formatı. Bence %100 ise yarar.Eğer formatta yaramazsa Çalıştırdan %appdata% yaz .minecraft klasörünü sil olabileceğini düşünüyorum.
Aynen eskiden freegg hesabımı kullanmıştım. .minecraft'ı silip oyunu da kaldırıp geri yükledim fakat olmadı.

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ayrıca OptiFine yğkleyip de denedim, hiçbir değişiklik yok. Aynı. Hiçbir mod vs. yok. Texture Pack'li veya Pack'siz farketmiyor.[DOUBLEPOST=1439640808,1439574166][/DOUBLEPOST]Arkadaşlar sorun çözüldü. Ekran kartı sürücüsünü güncelledim ve düzeldi.
@Akron111 sen ekran kartından demesen güncellemek aklıma gelmezdi. Çok teşekkür ederim.
Eğer bu sorunu yaşayanlar varsa ekran kartı driver'ını güncelleyin sorun çözülebilir.