[ÇÖZÜLDÜ] MotdManager Çıldırttı :@

EndOfWorld

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar 14 Gündür sunucumla uğraşıyorum askerden yeni geldim unuttuklarım olmuş neyse hepsini hallettim çözemediğim kalmadı MotdManager dışında ne ettiysem olmadı serverim 1.7x 1.8x spigot sunucu fakat MotdManager bir türlü çalışmıyor indirmediğim MotdPlugin kalmadı çakma lobby yapıp motd ayarladım gene olmadı artık delirme noktasına geldim yardımcı olacak varsa rica ediyorum yorum atsın şimdiden teşekkürler.

MotdÇalısmıyor derken motd çalışıyor sunucu baslarken motd aktif oluyor renkli yazılar dahilinde sunucu acıldıgında yazılarla beraber yok oluyor.

EndOfWorld

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Normal Sunucuma attım usta plugins klasorune

FakeLobby ait düzgün bir içerik bulamadım bildiğiniz var mı ?

Aerenn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Normal Sunucuma attım usta plugins klasorune

FakeLobby ait düzgün bir içerik bulamadım bildiğiniz var mı ?
FakeLobby derken sizin
EndOfWorld' Alıntı:
dediğiniz BungeeCord sunucusunun plugins klasörüne yüklemeniz gerekiyor :)
Benim bildiğim MotdManager Bukkit plugini, BungeeCord için SwiftMotd ya da ServerListPlus kullanabilirsiniz. Ama bence en temizi şu sayfadan online olarak motd kodunuzu oluşturup BungeeCord configine yapıştırmaktır :)

EndOfWorld

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
hocam cakma lobi için yardımcı olurmusun skype versen eklesem bende error verdim :))

Aerenn

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
hocam cakma lobi için yardımcı olurmusun skype versen eklesem bende error verdim :))
Karşılaştığın hatalara buradan yardım edilmesi daha doğru olur, çünkü bu hatayla başka birisi de karşılaşırsa onlar da buradan destek alabilirler :) Yine de Skype'den görüşmek istersen Skype adresim, minesonic.aerenn.

EndOfWorld

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
üstad ekledim kısacık bir yardım alacağım senden o kadar ^^