[ÇÖZÜLDÜ] NPC'ler ile ışınlanma, ticaret yapma vb. Bunun Aynısından istiyorum lütfen!

OyununOyuncusuBT

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Eee arkadaşlar biz SN'in sistemini gördük ve umarım onlar bu sistemi kendileri kodlamamıştır. Bu sistem bana çok lazım çünkü aynı sistemi uygulayacağım lütfen bilen varsa söyleyebilirmi? Faction için sistem örnek;

Oyuncular /Warp Komutunu kullanamayacak, onun yerine NPC ile ışınlanacak;

Oyuncular ChestShop yerine NPC'ler ile Ticaret yapacak;

Faction komudunu vb. Komutları kullanamayacak ve NPC'ler aracılığla Faction kurabilecek vb. şeyler yapabilecek;

Evet arkadaşlar bu Plugini veya Pluginleri bilen varsa lütfen bana söylesin alıntıcılık felan yapmıyorum 1 Senedir bu fikir aklımda ve sizlere aktarmaya çalışıyoruz...

@OyununOyuncusuBT , [M]inecraft [T]ürkiye Forumuna Huzurlar Diler.!

ByHsyn045

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
bu arada sen forumda ban yeyip ve yan çar açtın Dopru Deyil mi!!

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Bahsettiğin pluginleri ben, DonduranAtes ve Speaw birlikte yaptık. Ne kadar benzerini yapabilirsiniz bilmiyorum ama yaparken tüm ayrıntıları düşünmüştük. Sen keşke Tüccar'ı görseydin. Bug yüzünden kaldırmıştık onu.
Çok daha kapalı bir proje tasarlıyoruz, 2 - 3 aya kadar mmorpg açabiliriz

ByHsyn045

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Siz mmporpg açarsanız mmorpg Sunuclarındaki Kişi Sayısı 60-70 iken 10-15 e Düşecektir büyük ihtimalle

IRFN

Sonoyuncu.Network
En iyi cevaplar
0
Biz rol yapma sunucusundan farklı bir konsept düşündüğümüz için diğer sunuculara etki etmeyecektir. Tıpkı factions sunuculardan farklı bir factions sunucumuz olması gibi

OyununOyuncusuBT

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bahsettiğin pluginleri ben, DonduranAtes ve Speaw birlikte yaptık. Ne kadar benzerini yapabilirsiniz bilmiyorum ama yaparken tüm ayrıntıları düşünmüştük. Sen keşke Tüccar'ı görseydin. Bug yüzünden kaldırmıştık onu.
Çok daha kapalı bir proje tasarlıyoruz, 2 - 3 aya kadar mmorpg açabiliriz
Hayır sunucunuz şu an gayet iyi MMORPG açmayın ve bana o pluginleri verebilir misiniz ^_^

ByHsyn045

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Biz rol yapma sunucusundan farklı bir konsept düşündüğümüz için diğer sunuculara etki etmeyecektir. Tıpkı factions sunuculardan farklı bir factions sunucumuz olması gibi
hımm..
iyi bakalım inşallah iyi bir mmorpg Sunucusu açarsınız[DOUBLEPOST=1404493405,1404493351][/DOUBLEPOST]
Hayır sunucunuz şu an gayet iyi MMORPG açmayın ve bana o pluginleri verebilir misiniz ^_^
irfan abi sana pluginlerini verecek
puhahaha
Gülmekten ölüyorum