[ÇÖZÜLDÜ] Sunucu Crash Yiyor - Chunk'lar bozuk anladığım kadarıyla

SolidSteed

Fake Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Oyun Sürümü
1.12.2
Sunucumu 1.13.2'ye güncelledim sonra 1.12.2'ye geri çevirdim.
Şimdi ise sunucuyu açtıktan hemen sonra sunucu çöküyor.
Hatayı görmek için [Bana Tıkla]

FurkanATR

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sebebini tam hatırlamıyorum fakat sunucumu 1.8 den 1.15.2 ye geçirirken benimde mapım bozulmuştu çok ilerleme kat etmediğim için silmiştim mapı şu an bi sıkıntı yok.

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
Merhabalar, sürüm 1.13.2 iken dünyanızı ona göre yapılandırıp daha sonrasında sürümü düşürdüyseniz, harita ile ilgili sorunlardan dolayı sunucu kendini kapatır. Haritayı silip 1.12.2 olarak tekrar yüklemesini sağlamalısınız.

SolidSteed

Fake Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Sebebini tam hatırlamıyorum fakat sunucumu 1.8 den 1.15.2 ye geçirirken benimde mapım bozulmuştu çok ilerleme kat etmediğim için silmiştim mapı şu an bi sıkıntı yok.
ben de aynısını yaptım düzeldi şu an da, bütün yapılar gitti :D Tekrar yapıyorum

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
ben de aynısını yaptım düzeldi şu an da, bütün yapılar gitti :D Tekrar yapıyorum
Yapılarınızın gitmesine gerek yoktu aslında. 1.13 bir sunucuya kurup, worldedit eklentisi ile schematiclerini kaydedip; yeni haritaya yüklenebilirdi.

Sorun çözüldü olarak işaretleyelim.

SolidSteed

Fake Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
Merhabalar, sürüm 1.13.2 iken dünyanızı ona göre yapılandırıp daha sonrasında sürümü düşürdüyseniz, harita ile ilgili sorunlardan dolayı sunucu kendini kapatır. Haritayı silip 1.12.2 olarak tekrar yüklemesini sağlamalısınız.
sunucu en başta 1.12.2 idi. Sonra 1.13.2'ye güncelledim ve bir plugin hata çıkardı ve sunucuyu kapattı, ben de 1.12.2'ye geri çevirdim. Haritaya 1 blok bile koymadım, hiçbir etki yapmadım yani. Yine de hata oldu ve harita şey oldu... Iııı corrupted desem anlar mısın :D aha bozuldu. Haritayı sildim ve yeniden inşaaya başladım yapacak bir şey yok backuplar da çok eski :/

dostveviski

Yazıyor...
Sponsor
En iyi cevaplar
17
Ruh hali
sunucu en başta 1.12.2 idi. Sonra 1.13.2'ye güncelledim ve bir plugin hata çıkardı ve sunucuyu kapattı, ben de 1.12.2'ye geri çevirdim. Haritaya 1 blok bile koymadım, hiçbir etki yapmadım yani. Yine de hata oldu ve harita şey oldu... Iııı corrupted desem anlar mısın :D aha bozuldu. Haritayı sildim ve yeniden inşaaya başladım yapacak bir şey yok backuplar da çok eski :/
Lanet değildir ya :D Yapılanmalarla alakalı bilinen bir problemdir bu aslında xd