çözüldü.

Sizce bu konuda kim haklı?

• Oyuncu

Kullanılan: 6 66.7%
  • Yetkililer

Kullanılan: 3 33.3%
  • Kararsızım

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    9

enesamcan

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sen kimsin bana ismini ver. Geveze Oyuncu sunucusunda hiç bulundun mu ? Bu konuları nereden gerçekliğini nereden biliyorsun. Yaşadın mı ?
Sen ona laf edeceğine bu yazdığım kanıtlı foruma cevap ver bakalım, kavga etmek istiyorsan forumdan başka yerde et kimle edeceksen.

Hayqlet

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Erşan'ın adadaki bloklardan koyduğumuzu kanıtla bakalım ?
"Gittik kaydımızı aldık, discord'larında !destek komutu var yazıyosunuz destek kanalı açılıyor ama cihandan şikayet olacağımız zaman ısrarla belirtmek zorunda kaldık yoksa o bakacak geçecek kapatacak desteği." Bunu nereden biliyorsun peki ? Kanıtla

enesamcan

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
"Gittik kaydımızı aldık, discord'larında !destek komutu var yazıyosunuz destek kanalı açılıyor ama cihandan şikayet olacağımız zaman ısrarla belirtmek zorunda kaldık yoksa o bakacak geçecek kapatacak desteği." Bunu nereden biliyorsun peki ? Kanıtla
a bak bunun hakkında herhangi bir ss imiz yok ama bulunabilecekse ben kendim bu yazdıklarımı ararım sunucunuzda, çünkü dedim ben bunları. peki diğer söylediklerime vereceğin cevaplar neler?
bu arada Erşan'ın adadan blok aldığımızın kanıtını bekliyorum hala.

Hayqlet

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Yalan söylediğimin kanıtını göster, burada gelip kanıtsız konuşma. O server'da 3 ay oynadım. İddialarımın doğru olmadığını kanıtlamanı bekliyorum.
O sunucunun kurucularından birisi. Yani senden daha eski. Sen kanıtla sizi odaya çektiğimi sizin dilinizde "sıkıştırmış". Ss'i bekliyorum

Hayqlet

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
a bak bunun hakkında herhangi bir ss imiz yok ama bulunabilecekse ben kendim bu yazdıklarımı ararım sunucunuzda, çünkü dedim ben bunları. peki diğer söylediklerime vereceğin cevaplar neler?
bu arada Erşan'ın adadan blok aldığımızın kanıtını bekliyorum hala.
Kanıt yok. Ama Ersanla başka bir yerde konuşmuştuk ve bana dediği "Ne yazık cihan. Benim eski ada vardı ya banladığın oradaki chestlerde elmas blocklar vardı. Ben onları aldım." Dediğini daha dün gibi hatırlarım sen merak etme. İstersen beni sunucuda teyit ettiğin gibi biricik arkadaşın Ersan'ı da teyit ede bilirsin.

enesamcan

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
O sunucunun kurucularından birisi. Yani senden daha eski. Sen kanıtla sizi odaya çektiğimi sizin dilinizde "sıkıştırmış". Ss'i bekliyorum
tamam, ben bunları atarım AMA sen benim sorduğum erşan'In adasından blok alıp kendi adamıza koymamızın kanıtını atmıyorsun hala? O kanıtı atacaksan atayım.
Hani sözde oldu ya, sözde sen de biliyorsun Erşan'ın adadan blok aldığımızı, kardeşim senin görevin ne? Neden banlamadın? Ben Erşan'ı banlandıktan baya önce almıştım ?

enesamcan

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Kanıt yok. Ama Ersanla başka bir yerde konuşmuştuk ve bana dediği "Ne yazık cihan. Benim eski ada vardı ya banladığın oradaki chestlerde elmas blocklar vardı. Ben onları aldım." Dediğini daha dün gibi hatırlarım sen merak etme. İstersen beni sunucuda teyit ettiğin gibi biricik arkadaşın Ersan'ı da teyit ede bilirsin.
Kanıııt kanıııt. Kanıtın yok. Kanıt ver ki inanalım reis.

Hayqlet

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Kardeş sen beni oyunda hiç görmemişsin, bu yüzden saçma sapan kendi doğrularını yazmışsın ben düzeltiveriyim.
Açılan destek talebi var mı? Var.
Sunucu rütbeleriyle ilgili bilgisi var mı? Var
Sunucu spawner limiti hakkında bilgisi var mı? Var
Yetkililere edilen hakaret var mı? Var
Kendini haklı çıkarmak için iftira var mı? Yok
Oyun içi yetkili ile yaşadığı sorunu tüm yetkililerin tavrıymış gibi gösterme var mı? Yok
Yasaklanınca haksız olduğu halde sunucuyu kötüleme var mı? Yasaklanınca değil, yanlış kararlar verilince var.
Sunucu rütbeleriyle ilgili bilgin varmış. Peki soruyorum sana Koordinatörler creative moduna veya başka bir moda geçe biliyor mu ?

enesamcan

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlık attım. Galiba istek gelmeyi kapatmışsın. Bence yeterince burayı kirletmeyelim gelmek isteyen discord'dan gelsin. İster sesli ister normal
dediklerime cevap vermen kirletmezse, sen burayı kirletmekte en özgür insansın. Arkadaşlık isteği gözükmüyor, bi tekrar denesene ?

Hayqlet

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Ya kardeşim, olayın ne olduğundan ve nasıl geliştiğinden haberin yok, (tahminimce) sırf yetkili olduğun için burada boş boş yalan yanlış şeyler söylüyorsun, konuşmak için konuşuyorsun. Bak ben kanıtlı konuşuyorum, seninse 1 tane bile kanıtın yok. Dediklerini doğrulayacak kanıt ver kardeşim burada. Kanıtın yoksa inanmazlar.
Madem "Glory" boş konuşuyor. O zaman senin bu savunucuların ne konuşuyor ?

enesamcan

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Sunucu rütbeleriyle ilgili bilgin varmış. Peki soruyorum sana Koordinatörler creative moduna veya başka bir moda geçe biliyor mu ?
Bilmem, sen ne desem aksini iddia edeceğin için zaten
Madem "Glory" boş konuşuyor. O zaman senin bu savunucuların ne konuşuyor ?
:D? Adamların dediklerime doğru olarak karar vermesi benim savunucum olduğu anlamına mı geliyor? Yapma gözünü seveyim

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Sen kimsin bana ismini ver. Geveze Oyuncu sunucusunda hiç bulundun mu ? Bu konuları nereden gerçekliğini nereden biliyorsun. Yaşadın mı ?
Hiç Bulunmadım , Ancak Senin Kışkırttığın ss leri var adamın elinde daha ne isteyeyim ?

Vantoxic

"Only" those who are on the right track win.
En iyi cevaplar
3
Ruh hali
Aaaaa , Yeter ama Bende kavga ediyorum farkındayım ama amma boş yapmışız Artık ne konuşacaksanız başka platformlarda Konuşun Lütfen.