cok buyuk bir projede calisacak builder team???

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Cok buyuk bir projede calisacak professionel builder team ariyoruz boyle bir team iniz varsa bizimle iletisime gecit ama diyosanizki ben profesyonel builderim ama yanliz calisiyorum sizde gelin ama lutfen iki kod ogrenip builderim die gecinen kisiler gelmesin

Not: yas siniri 16+ dir assasi yazmassa sevinirim
İletisim: buraya yazabilir mesaj atabilir yada skype ekleyebilirsiniz ( skype: Maruf.hakyemez )

Son düzenleme:

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Projenin ne kadar büyük olduğu konuyu oluşturma şeklinden belli oluyor.
Hocam fikir calinmasi olaylari cok oluyor bu sebeple mecbur konuyu bu kadar acabiliyoruz ama cok merak ettiyseniz sw 500-1000 kisi kapasiteli olacak saygilarimla...

sleepypixxel

Zombi Katili
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
yıldız ve simlerlemi süslemesi gerekiyordu :D yoksa vergi levhası falanmı lazım.. forum kurallarına aykırı bir harekette bulunmamış arkadaşa yazdığın şu yazıya denilecek bir şey bulamadım...üzgünüm... iyiki göz ardı et seçeneğini yüklemişler süper olay:D
Sana burda uymadığı sayfalarca forum kuralı sayabilirim. Kavrarmısın ayrı konu. Yaşıtlarınla oynamaya devam et.

sleepypixxel

Zombi Katili
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Adım renkli diye havalara giricek olsaydım şu an adım sarı olurdu. Foruma eskisi kadar girmiyorum diye bizzat craft_man'e gidip kendim ısrar ettim ne kadar istemesede rütbemi isteğim üzerine kaldırdı. Ahlak saygı ve kültür yoksunluğundan bahsetmeden önce şu an kullandığın platforma emeği geçmiş insanlara laf sokmayı bırak derim.
Bu tip konular yüzünden forumda bi kaos ortamı oluşuyor insanlara hatalarını söylemezsekte kimse girip bu bölüme konu açmanın yolu yordamı nedir diye araştırmıyor.
Konuya gelirsek:
Forumda açılan her konunun içeriğini açıklar nitelikte başlık taşıması gerekiyor. (sırf bu sebep bile arşiv nedenidir)
Konu sunucu yetkili alımlarında fakat ortada henüz bir sunucu yok.
Hayır ekip toplama çabanız gayet anlaşılabilir fakat bir sunucu kurulucaksa bunun hakkında en azından bilgi verilmesi gerekir ki buna da hak verin açtığınız konunun toplanın 17 yaşından büyükler cümlesinden başka bi içeriği yok. Forum böyle çöplerle dolu.

Umarım açıklayabilmişimdir. İyi forumlar!

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Adım renkli diye havalara giricek olsaydım şu an adım sarı olurdu. Foruma eskisi kadar girmiyorum diye bizzat craft_man'e gidip kendim ısrar ettim ne kadar istemesede rütbemi isteğim üzerine kaldırdı. Ahlak saygı ve kültür yoksunluğundan bahsetmeden önce şu an kullandığın platforma emeği geçmiş insanlara laf sokmayı bırak derim.
Bu tip konular yüzünden forumda bi kaos ortamı oluşuyor insanlara hatalarını söylemezsekte kimse girip bu bölüme konu açmanın yolu yordamı nedir diye araştırmıyor.
Konuya gelirsek:
Forumda açılan her konunun içeriğini açıklar nitelikte başlık taşıması gerekiyor. (sırf bu sebep bile arşiv nedenidir)
Konu sunucu yetkili alımlarında fakat ortada henüz bir sunucu yok.
Hayır ekip toplama çabanız gayet anlaşılabilir fakat bir sunucu kurulucaksa bunun hakkında en azından bilgi verilmesi gerekir ki buna da hak verin açtığınız konunun toplanın 17 yaşından büyükler cümlesinden başka bi içeriği yok. Forum böyle çöplerle dolu.

Umarım açıklayabilmişimdir. İyi forumlar!
Hocam server bilgilerini iletisime gecen kisilere veriyoruz ve hosting sirketiyle anlastik 15 aralikda dedecated olarak hizmet vermeye basliyacagiz