Çok Önceden Yaptığım Bir Kaynak Paketi

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali

Konu başlığından da anlaşılacağı gibi önceden yaptığım bir kaynak paketimi sizlerle paylaşmak istiyorum.Aslında ben bu yaptığım kaynak paketini uzun bir süre önce sildiğimi düşünüyordum.Fakat kaynak paketleri bölümüne girdiğimde hala bu hazırladığım kaynak paketinin durduğunu gördüm.Ve siz değerli forum üyelerine sunmak istedim.Unutmadan önemli bir şey eklemek isterim.Hazırlanan kaynak paketini edit yaparak hazırlamıştım.Neyse uzatmadan kaynak paketi hakkında bilgilere ve görsellere geçelim.

Kaynak Paketi Hakkında Bilgiler Ve Görseller
Dediğim gibi önceden yaptığım için kaynak paketinin sürümü 1.8 için uygundur.Ama siz güncel sürümlerde de kullanabilirsiniz.Tek sıkıntısı güncel sürümlerden gelen eşyaların görüntüsü değişmeyecektir.Lafı uzatmadan kılıç ve bazı blokların görsellerini göstereyim.

• Link:
http://s8.dosya.tc/server5/vir6wk/Squeezy_Pack.rar.html

• VirusTotal:
https://www.virustotal.com/#/file/3...1248ffdd899386f5d4caa7c4cc90c551b34/detection

Evet,bir konunun daha sonuna geldik.Kaynak paketini inceledikten sonra yorumlarınızı bekliyorum.
İyi Forumlar!

Özellikle şu kişilerin yorum yapmasını istiyorum:
@Sedatreyiz27 @ErenThe @Gutenberg @GoldenStone @Atomy

Son düzenleme:

ByErenThe

Yalnızlık tek kelime, söylenişi ne kadar kolay.
En iyi cevaplar
0
Bilgilendirme amaçlı tablolara asmışsın gayet hoş durmuş ama Minecraft'da daha çok blok var onları'da tanıtman dileğiyle.
Ve linkinide koy buna kesinlikle dikkat etki İngilizce yazı dili kullanma Türkçe harfleri yazarken'de kabul etsin TEXTURE PACK.

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Bilgilendirme amaçlı tablolara asmışsın gayet hoş durmuş ama Minecraft'da daha çok blok var onları'da tanıtman dileğiyle.
Biliyorum.Ama hepsini tanıtsam galiba fotoğraflara sığmazdı.Ben de onun için ünlü kaynak paketi tanıtan kişilerin kullandığı haritalardan kullandım.Çıkan sonuçta bu oldu.

ByErenThe

Yalnızlık tek kelime, söylenişi ne kadar kolay.
En iyi cevaplar
0
Biliyorum.Ama hepsini tanıtsam galiba fotoğraflara sığmazdı.Ben de onun için ünlü kaynak paketi tanıtan kişilerin kullandığı haritalardan kullandım.Çıkan sonuçta bu oldu.
Yazımı dizayn ettim okuman dileğiyle.

EquiliBrium

Elmas Madencisi
Emekli
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Ve linkinide koy buna kesinlikle dikkat etki İngilizce yazı dili kullanma Türkçe harfleri yazarken'de kabul etsin TEXTURE PACK.
Zaten linkini oraya koydum virus total ile.Galiba siz görmediniz.

Gutenberg

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başarılı bir çalışma. Sağ üst köşede çıkan "Başarım Kazanıldı" yazısını saymazsak tabii. O yazıyı düzgünleştirecek bir şeyler yapsaymışsın keşke. 1.12 ve diğer versiyonlar için yeniden yapmaya karar verirsen eğer o yazıyı da dikkate almalısın.

Gutenberg

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yeni fark ettim orayı.Hemen düzelteceğim.Yeniden yapma konusuna gelirsek eğer indirilme sayısı fazla olursa güncelleme yapacağım.

1.8 sürümü için indirilme sayısının pek fazla olacağını sanmıyorum, tabii halihazırda olan 1.8 kitlesini saymazsak.

Gutenberg

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Çoğu kişi anketlerde oylama yapmıyor.Bunu birçok kez gördüğüm için eklemedim.

O halde yapacak bir şey yok. Geriye iki seçenek kalıyor, ya oyuna her yeni bir şey eklendiğinde paketi güncelleyeceksin, ya da az önce dediğin gibi yorumları bekleyeceksin. İlk seçeneği öneririm.

Sedatreyiz27

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ellerine sağlık,güzel bir kaynak paketi olmuş.İndirdim,en kısa sürede kullanacağım.