Çok yüksek ping sorunu.

AnkaPvPOwner

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar,

Sunucumdaki oyuncuların pingleri çok fazla oluyor.

Lokasyon : Almanya

Bölge/Şehir : Bayern / Nuremberg

Buda oyuncuların pingleri http://i.hizliresim.com/m4aRm0.png

Pluginlerle haritalarla alakası yok. Çünkü 30 tane plugin 3tane harita var. gereksiz hiçbirşey yok.

8GB Ram var ayrıca.

WitherLegend

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Selamlar,
Lokasyondan kaynaklı bir sorun, bence Türkiye'ye taşıyın en az pingi alsınlar.Örnek veriyorum, Türkiye'den Almanya'ya bağlantı ile, Türkiye'den Türkiye'ye bağlantı aynı şey değil.2.Dediğim kat kat kat daha hızlı.
Ama pinglerin bu kadar uçması garip, Almanya'dan Türkiye'ye göre normal mi bilmiyorum.

AnkaPvPOwner

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Selamlar,
Lokasyondan kaynaklı bir sorun, bence Türkiye'ye taşıyın en az pingi alsınlar.Örnek veriyorum, Türkiye'den Almanya'ya bağlantı ile, Türkiye'den Türkiye'ye bağlantı aynı şey değil.2.Dediğim kat kat kat daha hızlı.
Ama pinglerin bu kadar uçması garip, Almanya'dan Türkiye'ye göre normal mi bilmiyorum.
evet bencede çok garip makinanın internetinden kaynaklı olabilirmi aceba.

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Hostingin sana kötü bir bağlantı sunduğundan böyle oluyor. Hostinginle konuşup bandwith artışı vs.talep edebilirsin veya başka bir hostinge geçebilirsin. Almanya lokasyon bir sunucuda normalde 60-85 arası ping görülür.

GameKingTr59

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bende Almanya lokasyon kullanıyorum. Fakat bende böyle bir sorun yok. Hosting değiştirebilirsin.