çok zenginmiş gibi övünmece!

FrozenBrainTR

☆☆☆ Azrail ☆☆☆
En iyi cevaplar
0
çok basit arkadaşlar çok zengin eşyanız varmış gibi ve onlara bi zarar gelmiş gibi davvranıyonuz
Arkadaşlar 3500 liralık oyuncu bilgisayarıma viski döküldü şu an iphone 6s plustan yazıyorum yazımı itunesten birazdan 5000 liralik ipadime atçam ordaki yazıyı itunesten 5000 Liralık MacBookuma gönderip ordan göndercem bunu yardım edin !

edit: iphone 6s plusumu ve iphone 6s imi ve iphone 4 ümü ve iphone 6 mı 1000 liralık güçlü ve kilolu pitbullum yedi! ipadin ekranınada salya akıtıyo ne yapmalıyım

Zonedog

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Bir zamanlar
32 GB Ramli
i7 işlemcili
NVIDIA GTX 950 ekran kartlı
bir bilgisayarım vardı... Taa ki anneannem üstüne çay dökene kadar :D Üzerine dökülen çayın, bilgisayar güç kaynağına değdiği için bilgisayarı telef etmiş, ben de anneannemi orada rahmetlik etmişim... :D (Şakadır.)

dumankavruldu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
benimde bi zamanlar 100 tane Sunucu bilgisayarım vardı hosting sahibiydim 1 milyar dolar kar etmiştim bi hacklediler hepsi birden çöktü bidahada açılmadı
biri hariç onuda 10 bin tl ye sattım başka iş kurcam diye sonra bakkal açtım 1 milyar dolarımı çaldılar polis umursamadı

Uchiha_Madara

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bir keresinden 10 bugattimden birisinin tekerine GTA'daki Tommy tekme atmıştı. Araba tümden yamulmuştu. .-.
Şimdi izin verirseniz, sıfırlarını yazmaya kalksam bu foruma sığmayacak değerde uçağıma binip 25 PS 4'ümden birisini oynayacağım.

bikkik

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sahip olduğum 28 bugatti 59 ferrari 23 formula ve 86 McLarenF1 imle yolda geziyordum ve yolda görmüş olduğum madonna bunlar nasıl arabalar diyip bigbang komutu yazdı ve hepsi gitti ben ve arabalardan çıkan paralar ile şu an ünlü :(
Gebertcem seni madonna paralarımı aldı neyse ki geçen gün konser setine moba bıraktım n :(:sıkarım::se: <---- Beyaz Yazı
:D
Bir de bill gates ben ve zuckerburg döner yemişliğimiz var hiç unutmam ayranla güzel gider diyip votka attılar içine sonra tuvalet fln

SlayerR

Toss a coin to your Witcher
Genel Moderatör
En iyi cevaplar
15
Ruh hali
Bir ara Noch'da para kalmamış.Bana:
-"SlayerRS abi allah rızası için bir internet kafe parası minecrafta güncelleme yapacağım 1.9 çıkacak ama para kalmadı hiç para pul yok abi varsa 3-5 at" dedi.
Tabi bende Minecraft'a güncelleme çıkaracağını duyunca internet kafeyi toptan satın aldım ve tapuyu da Notch Bey'e uzattım.Ve böylelikle Notch 1.9'u çıkardı.
Benim Sayemde !

CihanYlmzCR

> PERISAN NETWORK <
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sahip olduğum 50 bugattiyle arkadaşlarla konvoy yapıyoduk arda turan birine ayakkabısını fırlattı sabri top attı 2 si gitti kaldı 48 :/

Exo

Gray
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Böyle konuları durduralım lütfen.

Y3K

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sahip olduğum evrendeki its taym to sıtop diyen adamı karınca mağarasına atomlarına ayrıştırarak bölüp koyacak bir makinayı 92392932939yüro ya sipariş ettim, bekliyorum.