Çoklu Oyuncu Hatası!

GreenFactory

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
MERHABA ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE HEPİNİZE MERHABA SORUNUMU ANLATAYIM BENİM PREMİUM HESABIM VAR AMA BİLGİSAYARIM MİNECRAFTIN 1.8.X SÜRÜMLERİNİ KALDIRMADIĞI İÇİN 1.7.X SÜRÜMLERİNİ OYNUYORUM ANCAK MİNECRAFTIN ORJİNAL 1.7.X SÜRÜMÜNÜ BULAMADIM MİNECRAFTIN KENDİ SİTESİNDE. O YÜZDEN BENDE TEAMEXTREME (YANLIŞ OLMASIN REKLAM YAPMIYORUM) İNDİRDİM ONUNLA OYNAMAYA KARAR VERDİM VE HER SERVERDE HER 1.7.X 1.6.X SÜRÜMLERİNDE BÖYLE OLUYOR SERVERE GİRİYORUM SONRA MİNECRAFT YANIT VERMİYOR YANİ SERVERE GİRİŞ BİLE YAPAMIYORUM KISACASI NASIL DÜZELTEBİLİRİM ?

KilllerDragons

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
bilgisayarınla alakalıdır sistemin düşükse çalıştırmaya bilir

GreenFactory

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Ama daha 2 ay öncesine kadar çalıştırıyordu bi sıkıntısıda yoktu

KilllerDragons

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
minecraftı orjünal kullanmayı dene: https://minecraft.net/download minecraftfor windows'tan Minecraft.exe tıkla iner bide öyle gir olamssaa bilgisayarın 64 bitse ram vermeyi dene oda olmassa pc çoklu oyunculu oyunlar uygun deil galiba internetin yavaşsada sıkıntı yaratabilir bende oluyo sonraki ayı bekliyom

GreenFactory

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Aga orjinal indircem iyi hoşta 1.7.X sürümlerini bulamıyorum bilgisayar 1.8.X sürümlerini kaldırmıyor ekran kartı eski sadece 2 ay öncesine kadar giriyordu 2 GB Ram var bilgisayarda.

KilllerDragons

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İnternet hızın yavaşlamış olabilir