[CokYardim] Bende Skript Ogrenecegim :P

KrallLapisci

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Arkadaslar Artik Bende Skript Ogrenmek Istiyorum Ancak Hicbirsey Bilmiyorum Yapabilgidim Ilk Skrip Oyuncu Servere Girince Hosgeldin Yaziyor Chatta :D
O Kadar Kötüyüm Onuda Zar Zor Youtubeden Bakarak Yaptim.Gercekleri Söylüyorum Bana Yardim Edebilecek Varsa Skype'm Var
facebook:omer_27_19 Yardim Edebilecek Ekleyebilir Kendi 1.8 Serverimde Skript Ekleyerek Deniyorum Bazi Skriptlerimi.
Gercekten Yardim Edebilecek Varsa Beklerim Simdiden Tesekkür Ederim.

loci

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bana kalırsa video ile olacak iş değil.
SkUnity bu sitedeki Dökümanları iyice oku zaten bütün Event ve Effects gibi Komut türevlerinin çalışma mantığı örneklerle açıklanmış.
İkincisi bu forumun veya Bukkit forumunun Skript bölümünde paylaşılan skriptlerin kaynak kodlarını incele. Her yazılan kodun neden oraya konulduğunu irdele.
Böyle Böyle bir haftaya Skript Uzamanı olup çıkarsın.

Dantero

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
skript zor bir şey değil tam tersine çok basit bir dildir hatta buna dil demek bile yanlış olur düz ingilizce yazıyosun.Eğer bir isteğin olursa konu açabilirsin eminim cevap bulucaksındır.

TheEye

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
İngilizcen iyiyse forumdaki Skriptlerin hepsini indir, onlarda göz gezdir, sorunların olursa sor forumda skypeımıda ekleyebilirsin, öğretmem fakat sorularında yardımcı olmaya çalışırım. ((Evet, adım pepe kalp, arkadaşla iddiaya girmiştik.))

Son düzenleme:

KrallLapisci

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hm Kesinlikle Göz Gezdireceğim.Bilgi Icin Tesekkürler.En Kısa Sürede Hepsine Bakacağım.(En Azindan Ümidimi Yitirmedim :) .

Bana kalırsa video ile olacak iş değil.
SkUnity bu sitedeki Dökümanları iyice oku zaten bütün Event ve Effects gibi Komut türevlerinin çalışma mantığı örneklerle açıklanmış.
İkincisi bu forumun veya Bukkit forumunun Skript bölümünde paylaşılan skriptlerin kaynak kodlarını incele. Her yazılan kodun neden oraya konulduğunu irdele.
Böyle Böyle bir haftaya Skript Uzamanı olup çıkarsın.
Kesinlikle Haklısın Zaten Video Dedigimde Sacmasapan Birsey Sizin Yaptiklariniz Karsisinda Yani Bir Karincanin Yarsinin Yarisi Gibi :D

Kücük Birtane Skript Gibi Gibi Birsey Yaptim Ancak Ben Buna Büyü (Enchant) Eklemek Istiyorum Skript Bu Işte:
command /silah:
trigger:
add iron sword named "&cKilic" to player

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
1-Add iron Sword diye bir şey yok :D

2-İsteğinin Cevabı ;
PHP:
give a iron sword named "&cKilic" with sharpness 1 to player

loci

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ama ben add yapinca calismisti :D
Belki Skript'in add-on larından indirmişsindir. Ama temel olarak bi Skript'i genel olarak çöz. Ondan sonra SkriptPlus benzeri şeylere bakarsın.
Bir de kodları öğrendim diye bitirme hemen döngüleri filan öğrenmeye bak.
(Örneğin If Case kullanımını)

loci

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Böyle Anlattığıma bakma kolay aslında türkçelerini tam çeviremediğimden ingilizce kalıp kullanıyorum ^_^