Colare Network Kredi/Pet/PvPMaden/Görevler/Tılsım/Coin/Rütbe Ve Daha Fazlası !

Beğendinizmi?

• Evet

• Hayır

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Abilty

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Factiona giremiyom whitelist falan diyo neden?

bydemir06

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hadi hayırlara vesile olsun güzel yerlere gelebilmen dileği ile.

Rocco_Can

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hadi hayırlara vesile olsun güzel yerlere gelebilmen dileği ile.
Saol Abi :D

Guncelleme dev bir arena yapildi warp orman bitti beklemede kaliniz bu arada bilgisayarim kaldirildigi icin konuyu guncelleme gibi bir sansim yok zaten konudada eksik yok bu durumdan dolayi uzgunum ama yapicak birsey yok.

Rocco_Can

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bir ismi çalarsında, bu kadar mı çalarsın? Biraz özgün olmayı öğrenin. Bir harf değiştirerek sunucu ismi yapılmaz. Türkiye'ye birçok yeni sistem getirmiş olduğum "Colere" sunucumun böyle dandik bir sunucu ismi ile neredeyse aynı isme sahip olması cidden çok kötü bir durum. @Majoras @DirenCan @Kaan697 @Colere
Oncelikle beni bilen bilir hic bir sekilde ismi calmadim sunucumuzun ismi İtalyancadir ve anlami gergindir senin dandik dedigin servere kac gun emek harcandi yaptigin ismin daha anlamini bilmeden konusuyorsun ayip bu ismi kafamizdan bulduk ve anlaminida arastirdik terbiyeni bilesin istersen bu ismi kimlerle buldugumuda yazarim kimsenin sunucusunuda assagilamaya hakkin yok dandik felan ayip bukadar emekden sonra nediyeyim kendinden bul..

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Oncelikle beni bilen bilir hic bir sekilde ismi calmadim sunucumuzun ismi İtalyancadir ve anlami gergindir senin dandik dedigin servere kac gun emek harcandi yaptigin ismin daha anlamini bilmeden konusuyorsun ayip bu ismi kafamizdan bulduk ve anlaminida arastirdik terbiyeni bilesin istersen bu ismi kimlerle buldugumuda yazarim kimsenin sunucusunuda assagilamaya hakkin yok danduk felan ayip bukadar emekden sonra nediyeyim kendinden bul..
İnsan bi araştırır bakar değil mi? Bakalım benzeri bir isim var mı diye. Biz de biliyorduk bilmem ne craft, bilmem ne network yapmayı. Sadece sizin gibi insanlar bunu gördüğünde yani bu kadar düşündüğünde demek ki bu insanda biz gibi düşünmüş diyerek başka bir isim bulur diye özgün bir isim yapmıştık. Ek olarak sunucu standart bir sunucu, dandik derken de onu anlatmak istedim. Bu tip bir sunucunun yanında (
) yani asıl ismi hak eden sunucunun yanında fos kalıyor.

Rocco_Can

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
İnsan bi araştırır bakar değil mi? Bakalım benzeri bir isim var mı diye. Biz de biliyorduk bilmem ne craft, bilmem ne network yapmayı. Sadece sizin gibi insanlar bunu gördüğünde yani bu kadar düşündüğünde demek ki bu insanda biz gibi düşünmüş diyerek başka bir isim bulur diye özgün bir isim yapmıştık. Ek olarak sunucu standart bir sunucu, dandik derken de onu anlatmak istedim. Bu tip bir sunucunun yanında (
Hala dalga geciyorsun ve laflarinin altinda assagiliyorsun beni bilen bilir ozaman seninkide craftrisenin yaninda fos kalir daha Colare kelimesinin anlamini bilmiyor gelmis burda bizi assagiliyor ayip .

Ayrica seninkininki colera bizmki colare kardesim biz sizin gibi bir serverdan alinti yapmaya ihtiyacimiz yok alacak olsak buyuk serverlardan aliriz.

Ayrica senin serverin okadar gelismiski adini bile duyamadim arastirdimda goremedim her nasilsa garip degilmi.Her nasil olursa olsun ben senin serverinin adini calsam dahi ki calmadim once forum kurallarina uy elinde bir kanit varsa goturup sikayet edersin bende bu sunucuyu acarken yanimda bulunan arkadaslarimi ve arkamda bunu yapmayacagimi bilen kefil insanlarla kanitlarimi sunarim kardesim tamam diyelimki caldim sen ne diye bu konu altinda sunucumu assagiliyor ustune burada bu konu altinda reklam yapiyorsun bence ergenler seni degil sen ergenleri buluyorsun eger gelip insanca davranislar sergileyerek dostum ismimiz benziyor once biz acdik degistirin lutfen desen canim feda ancak bu tavirlarla biryere varamassin gercekten ismimiz benziyor ama birbirimize hic benzemiyoruz once davranislarini duzelt benim konumun altinda reklam yapma ve benim sunucumu assagilama oyle gel kardes ayip ettin ayip.

DirenCan

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
:(
yanlış yazmışsın Colare değil Colere olck :para:

Enderiatus

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hala dalga geciyorsun ve laflarinin altinda assagiliyorsun beni bilen bilir ozaman seninkide craftrisenin yaninda fos kalir daha Colare kelimesinin anlamini bilmiyor gelmis burda bizi assagiliyor ayip .

Ayrica seninkininki colera bizmki colare kardesim biz sizin gibi bir serverdan alinti yapmaya ihtiyacimiz yok alacak olsak buyuk serverlardan aliriz.

Ayrica senin serverin okadar gelismiski adini bile duyamadim arastirdimda goremedim her nasilsa garip degilmi.Her nasil olursa olsun ben senin serverinin adini calsam dahi ki calmadim once forum kurallarina uy elinde bir kanit varsa goturup sikayet edersin bende bu sunucuyu acarken yanimda bulunan arkadaslarimi ve arkamda bunu yapmayacagimi bilen kefil insanlarla kanitlarimi sunarim kardesim tamam diyelimki caldim sen ne diye bu konu altinda sunucumu assagiliyor ustune burada bu konu altinda reklam yapiyorsun bence ergenler seni degil sen ergenleri buluyorsun eger gelip insanca davranislar sergileyerek dostum ismimiz benziyor once biz acdik degistirin lutfen desen canim feda ancak bu tavirlarla biryere varamassin gercekten ismimiz benziyor ama birbirimize hic benzemiyoruz once davranislarini duzelt benim konumun altinda reklam yapma ve benim sunucumu assagilama oyle gel kardes ayip ettin ayip.
Bu reklam değil, zaten TR deki oyuncu kitlesini bu oyunu hak etmediğinden dolayı sunucu kapandı. Şunu da belirteyim ki gelip deseydim ki sana benziyor diye %99.8 ihtimal veriyorum küfür yiyecektim. Kaç yıldır bu kitlenin içindeyim, insanların neredeyse tamamı eleştiriye açık değil. Bu sebepten dolayı direk bu konunun altına yazıyorum ki gör. Bir not daha belirteyim, alan adını bile almışsın. Buradan da yola çıkarak değiştirmeyeceğini bildiğim ve burada böyle "değiştirdik" gibi laflar söyleyeceğinizi de biliyordum.

Zaten bu sunucu zamanında CraftRise daha fikri bile ortaya atılmamıştır diye tahmin ediyorum. CraftRise ilk açıldığında samimi olduğum bir arkadaşım da oradaydı. Survival Games statlarını çekemediklerinden dolayı çekmeleri için hediye bile etmiştim. Hani daha bunu bile bilmeden bunu söylemen, Komik.. :yıkıl:

Abilty

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sunucu aktif dedinizde giremiyorum benmi yanlış anladım ???