Colasium Bot | Her Gün Yeni Özellik | En İyi Hizmet | Sorunsuz Bot | Bilgili Developer Takımı

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
konuma gelip bot yapmak çok kolay komutlar az gibi yorumlar yaptılar bana, şahsen gidip kendi botlarını denedim ping 1000ms idi ve yardım komutu o kadar karmaşık ki gözüm acıdı keşke benim solumdada süper üye satıcı++ falan yazsada bizim botumuzda sevilse :hmm1:
Satıcı+ veya süper üye ile botun sevilmesinin alakası yok. Görüşleriniz için teşekkür ederim bot bakımdaydı yardım komutları daha düzenli hale getirilecek ayırca 1-2 gün içinde bütün komutların görünümünün değişmesi planlanıyor. Ping 512 ms çıktı vdsye yeni attım fakat veri merkezi kaynaklı bir şey olduğu için yapabileceğim bir şey bulunmamakta.

lynes

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Satıcı+ veya süper üye ile botun sevilmesinin alakası yok. Görüşleriniz için teşekkür ederim bot bakımdaydı yardım komutları daha düzenli hale getirilecek ayırca 1-2 gün içinde bütün komutların görünümünün değişmesi planlanıyor. Ping 512 ms çıktı vdsye yeni attım fakat veri merkezi kaynaklı bir şey olduğu için yapabileceğim bir şey bulunmamakta.
aslında tam olarak ping yoktu ping bile yanlış gözüküyordu yani :D

lynes

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
internetten alıp bota koymuşsun komutları :yıkıl:yani madem bot yapıyorsun keşke hazır komutları internete yazıp koymasaydın aynı komut internette mevcut araştırırsanız bulabilirsiniz hiçbirşeyini değiştirmemiş bile xdd
1593086468782.png

Son düzenleme:

lynes

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ayrıca tek işlevsel komutuda sil ve yardım diğerlerinin çoğu market sipariş bağış yapın vs. neyse hayırlı işler nasıl 850 kullanıcı kazandıysan
1593086642734.png

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
kanka bu dc botunu yapınca noluyor para kazanma olayı filanmı var
dc botunu yapınca para kazanma olayı yok. botun premiumunu çıkarırsan yani normal bottan daha iyi özellikler koyarsan aylık olarak her server için satabiliyorsun.

lynes

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
birde milleti vps diye kandırma istersen glitch kullanıyorsun ve glitch kullanmak ücretsiz :D
1593170209924.png

eare

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Bence basit bir bot, örneğin komutlar. Çoğu bot bu sistemlerin ve komutların çoğuna sahip ve internette bu sistemlerin nasıl yapılacağı hakkında bilgi var.

BorakanT

ben kimim?
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Bence basit bir bot, örneğin komutlar. Çoğu bot bu sistemlerin ve komutların çoğuna sahip ve internette bu sistemlerin nasıl yapılacağı hakkında bilgi var.
kullanıp kullanmamak sana kalmış zorla kullandıran yok