ConConCraft Server 1.12x

SirYux

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
SUNUCU BUİLDLERİ DEĞİŞTİ
YAKINDA RESİMLER EKLENECEK!!

SUNUCU BUİLDLERİ DEĞİŞTİ

SUNUCU BUİLDLERİ DEĞİŞTİ

SUNUCU BUİLDLERİ DEĞİŞTİ

İp Adresi: 185.126.176.168 - Yakında Domain İP Alınacaktır.
Surum: 1.12x
Kapasite: 367 Kişilik
Ram: 16 GB
( Arttırılıcak)

Merhabalar,
Bug Sorunlarımız Yoktur
Serverimizde Esitlik Adalet Vardır Din-Irk-Parti Ayrımı Yapılmaz Bu konular Hakındada Konuşulması Yasaktır

Uzun süredir tasarladığımız 350 slotlu ConConCraft'serverimizi sonunda bitirmiş bulunmaktayız.
Server Özelliklerimizi alt tarafta resimli olarak görselliyerek tanıtacağız
Kısaca özelliklerden bahsedersek.
IP: 185.126.176.168
Server 1.12x tüm versiyonlara uyumlu olarak çalışmaktadır herhangi bir problemle karşılaşılmadı.
Server birebir youtuberlardan 'Kurallar Geregi İsim Veremiyoruz anladınız siz :)'olan bir youtuberin
seri şekilde yaptığı bir videodan esinlenerek tasarlanmıştır,
çoğu özelliklerimiz ise birebir aynıdır.
Bunların yanı sıra videoda gözüken örn: cocola - çikolata - çiğköfte - ayran - wolworoth kılıçları - vb
özelliklerde eklenmiştir.
Arsalar ile plotme plugini le ayarlanarak sınırsız şekle cevrilmiştir yani bu demek oluyor ki diyer
serverlerdeki gibi adminlerin arsalara satılık tabelası koymasını,

beklemeyecek oyuncular isteyn oyuncu arsasını direk satın alabilecekler ve tabi bunun yanı sıra kendi
arsalarına marketlerini açabiliyorlar arsa alma hak sınırı 2'dir isteyen diyer arsasını marketi olarak

kullanması açısından böyle bir şey yapmış bulunmaktayız tabi buildi tamamen kendisine özgüdür.

Bunun yanı sıra market,banka,fabrika alanları , kazı kazan, kasa açmak , bunlarda gayet görselleri hoş
bir şekilde editlenip ayarlanıp serverimize eklenmiştir sorunsuz şekilde oyuncularımıza sunuyoruz.e

Resimlerimize geçelim :)
Servere giriş ekranı.

-
Spawn

Market warp'ımız

Orman Warpımız

Arsalar bölümümüz

Tablist 'imiz :)

Eveeeet arkadaşlar :)
Çok fazla heves kaçırmayalım artık sıra sizde en azından görüşlerinizi bildirmek için dai olsa serverimize bi göz atmanız dileğiyle iyi veya kötü görüşlerinizi yorumlarda bekliyorum iyi günler diliyorum :)

Dolandırıcılık - Küfür

Sunucu Yönetimine Karşı Saygısızlık

VIPler İlgili Başka Birine Yalan Söylemek

Yetkili Olmak İle İlgili Oyun Içi Flood

Kisiyi Rahatsız Etmek, Ufak Sakalar Harici

Oyunlardaki Açıklarin Kullanımı

Server - Site Gibi Reklamlar Yapmak

Kisiyi Küçük Düşürecek Davranıslarda Bulunmak

:
nopanich546

Son düzenleme:

RoWTeeN

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kurallar yanlış olmuş galiba yasaklar yada yapmak yerine yapmamak :D

Eq4ReX

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Kuralların yanına yapmak yasaktır/etmek yasaktır vb. gibi şeyler eklersen daha anlaaşılır olur.

örn: Dolandırıcılık Yapmak - Küfür Etmek Yasaktır.

yavuzkel

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.12 ve concon craftı merak ettıgım için geliyorum ve sunumun süper ve renkli...

1.12 den girmiyo :?

Pandikk

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sıfırdan plugin mi yazılması gerekiyordu aynı pluginlere anlamadım oyunun mantığını biliyormusunuz siz acaba ?
Birincisi Bu Yorumu Kötülemek İçin Açmıyorum Ama Konu Yanlış Yerde Bu Bir.İkincisi Pluginleri Kensinizin Yapmasını Şiddetle Öneriririm Ben Sunucuma Pl Yapmak İçin Gece Gündüz Ugrasırken Sizinde Sunucunuza Hazır Pl Paketi Kullanmamanız Gerekiyor Ve Buildlere Cok Ugrasılmamıs

yavuzkel

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Birincisi Bu Yorumu Kötülemek İçin Açmıyorum Ama Konu Yanlış Yerde Bu Bir.İkincisi Pluginleri Kensinizin Yapmasını Şiddetle Öneriririm Ben Sunucuma Pl Yapmak İçin Gece Gündüz Ugrasırken Sizinde Sunucunuza Hazır Pl Paketi Kullanmamanız Gerekiyor Ve Buildlere Cok Ugrasılmamıs
@Pandikk Katılıyorum... Biz sırf kendımıze özel plugin ve map yapalım diye tam 4 ay ugraştık ama malum dahada ugraşacaktık,ki bizim tayfa su koyu verdi 5.ayda hazırlık bakıma gidermiymiş felan diye açamadık sw yi oysa gece gundüz ne ugraşmıştık...
EMEK!!!

SirYux

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
1.12 ve concon craftı merak ettıgım için geliyorum ve sunumun süper ve renkli...

1.12 den girmiyo :?

1.11 1.12 aktif şuanda

@Pandikk Katılıyorum... Biz sırf kendımıze özel plugin ve map yapalım diye tam 4 ay ugraştık ama malum dahada ugraşacaktık,ki bizim tayfa su koyu verdi 5.ayda hazırlık bakıma gidermiymiş felan diye açamadık sw yi oysa gece gundüz ne ugraşmıştık...
EMEK!!!

Bu sorununuz beni alakadar etmez ki :)

Pesleke42

RedStrafe!
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucuya girerken ben premium olduğum için farketmedim'de sunucu premium'mudur?

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
1.11 1.12 aktif şuanda

Bu sorununuz beni alakadar etmez ki :)
Demek istedikleri şu herkes sunucusuna o kadar özel şeyler plug-inler haritalar hazırlarken siz her şey direk hazır olarak almışsınız ve sunucu açmışsınız. Bu bir nevi başkalarının hakkına girmek gibi bir şey.

mirli

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
sunucu adresinemi yazcaz 185.126.176.168 bunu