Counter Strike Skin değeri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Selam arkadaşlar, bu konu uzun zaman sonra forumda açtığım ilk konu olacak. Benim envanterimde bir tane minimal wear Stattrak M4A1-S blood tiger var ve bu silahın üstünde ESL KURU KAFA (PARLAK) KATOWICE 2014 VE NINJAS IN PYJAMAS (HOLO) KATOWICE 2014 var. Stickerlerin ne kadar değer arttırdığı hakkında hiçbir fikrim yok bu yüzden yardımınıza ihtiyacım var. Bu silahın trade yada pazar değerini stickerlerle beraber hesaplayabilirseniz çok teşekkür ederim.

AxcelaD

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Teşekkür ederim yardımın için fakat bildiğim kadarı ile stickerler silaha direk kendi parasını eklemiyor yani belirli bir yüzdesini ekliyor yüzde kaç olduğunu bilen birisi varsa diye açmıştım konuyu :).

Sxyen

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşekkür ederim yardımın için fakat bildiğim kadarı ile stickerler silaha direk kendi parasını eklemiyor yani belirli bir yüzdesini ekliyor yüzde kaç olduğunu bilen birisi varsa diye açmıştım konuyu :).
Kardeşim Bir Yayıncıya Yada Oyuncuya Satabilirsen Baya Para Kaldırırsın Fakat Gidip Direk Satın Alma Yerine Koyarsan Beş Para Etmez Öyle Şeyler Genelde Trade Yoluyla Para ediyor

HGSquire

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dostum yapıştırınca fiyatı aşırı düşüyor. 15 TL'lik stickerlar 20 tl ye kadar düşüyor skin üstündeyken.

BySteve

< Metin2 Tema %98 Loading ... >
En iyi cevaplar
0
Hocam pahalı olabilir .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...