Countryball Karikatürleri Coolkinq12

98IamLegend98

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Güzel ama türk topunu daha açık kırmızı yapsaydın daha iyiydi

rayandu06

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Fikir iyi fakat duzleme aktarilmasi kötü.

GM FOX cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Coolkinq12_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0

kaand

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Franceball'ın gözleri olmamış.
Turkeyball o espiriyi neden Switzerlanball'a yapıyor?

Son düzenleme:

Ege.

Altın Madencisi
Ressam
En iyi cevaplar
0
Beğenmedim, emeğe sağlık.

Ege.

Altın Madencisi
Ressam
En iyi cevaplar
0
sağolasında ekip topluyom yapmak için
Görünüşe göre beğenmeyen bir ben varım. Benim dışındakiler memnun, sorun ben mi oldum? Öyle bir şekilde dedin ki sanki sizin emeğinizi çalışmalarını hiçe saymışım gibi. (Söylemek istediğiniz farklı bir şey ise tartışma bitmiştir.) Benim bir konudaki beğenim yaratıcılarının ne kadar emek sarf ettiğine göre değişmez. Emek ayrı sevmek ayrı. (Diğerleri için nasıldır beni bağlamaz) Beğenip beğenmem benim kararım. Bu 'sen yaptığın bu çalışmalar boş işler' anlamına gelmiyor ki. Her insanın zaten emeği hiçe sayılmamalıdır. Özellikle her konunun altına 'emeğine sağlık' yazmamın bu günler için bir sebebi var.

Coolkinq12_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Görünüşe göre beğenmeyen bir ben varım. Benim dışındakiler memnun, sorun ben mi oldum? Öyle bir şekilde dedin ki sanki sizin emeğinizi çalışmalarını hiçe saymışım gibi. (Söylemek istediğiniz farklı bir şey ise tartışma bitmiştir.) Benim bir konudaki beğenim yaratıcılarının ne kadar emek sarf ettiğine göre değişmez. Emek ayrı sevmek ayrı. (Diğerleri için nasıldır beni bağlamaz) Beğenip beğenmem benim kararım. Bu 'sen yaptığın bu çalışmalar boş işler' anlamına gelmiyor ki. Her insanın zaten emeği hiçe sayılmamalıdır. Özellikle her konunun altına 'emeğine sağlık' yazmamın bu günler için bir sebebi var.
yok demek istediğim yeni bi tane yapıcam ekip topluyorum
ಠ_ಠ

Cazza144

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Fikir güzel de yazılar daha net olsun :)