Crack hakkında

HUNTERMAN

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Crack yasa dışı olduğunu biliyorum ama hiç Crack yüzünden tutuklanan görmedim(internetten araştırdım)Üstüne diyelim ki Crackın suçu var ve ben Crack kullanıyorum nasıl bulacaklar bulacaklar beni?(merak ettim de )

BYTH

300 tracks in my Adidas track jacket
Emekli
En iyi cevaplar
17
Yakalanmazsan Mojang'ın isteği.
Eğer Mojang "tüm korsan oynayanara ve dağıtanlara ceza verilmesini istiyorum!" derse o zaman cezayı görürsün.
Yakalanmayacaksın diye bir oyunu korsan oynama fikri cahillikten başka bir şey değildir...

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sen şu an rahatsın tüm crack oyun oynayanlar rahat ama,
Eğer oyun yapımcıları şikayatte bulunsa.
Oyunu crack yapanlara ceza verir sana bir şey yapmazlar.

HUNTERMAN

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yakalanmazsan Mojang'ın isteği.
Eğer Mojang "tüm korsan oynayanara ve dağıtanlara ceza verilmesini istiyorum!" derse o zaman cezayı görürsün.
Yakalanmayacaksın diye bir oyunu korsan oynama fikri cahillikten başka bir şey değildir...
Milletin saatlerini vererek yaptığı, binlerce insanın parasını harcadığı bu oyuna;
Emek hırsızlığı yaparak;
Böyle bir konu açıyorsan;
Vicdanından başka hiçbir cezan olmaz.
Kardeşim ben crack kullanmıyorum tanıdığım çoğu kişi crack kullanıyor diye açtım konuyu

UcanKofte

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
windows 10'da crack koruması 1-2 yıla tamamen aktif olur ondan sonra yükleyemez zaten, windows crack olarak gördüğü yazılımı otomatik olarak siliyor diye biliyorum.

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
windows 10'da crack koruması 1-2 yıla tamamen aktif olur ondan sonra yükleyemez zaten, windows crack olarak gördüğü yazılımı otomatik olarak siliyor diye biliyorum.
Windows Defender'ı açarsan virüs olarak algılayıp siler onun dışında mümkün değil. Windows istesede senin neyi yüklediğine karışamaz.

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Yazılımın satış politikalarını ve talimatlarını değiştirebildiği sürece istediğini yapar...
Eğer windows bu tarz bi girişimde bulunursa kullananların en az %75 'i farklı işletim sistemlerine yönelir. Microsoftda bunu gayet iyi biliyor yani böyle bişeyin olması imkansız günümüz dünyasında.

HUNTERMAN

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Windows Defender'ı açarsan virüs olarak algılayıp siler onun dışında mümkün değil. Windows istesede senin neyi yüklediğine karışamaz.
Ben bikere yalnışlıkla crack indirdim silmedi(sonradan indirdiğim sayfaya baktığımda crack mevcuttur yazıyodu)
Oğlum adamlarda azıcık beyin varsa yapmazlar.Çünkü crack kullananlar (Ki herhalde %40'ı falan)başka işletim sistemine yönelir.Bu da iflas demek.
haklı tanıdığım insanların çoğu crack kullanıcısı