Cracklilere kötü haber

Enderboy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
asla böyle birsey olmaz notch der ki:mcyi ilk korsan oyna begenirsen satin al.bunu yaparlarsa denemeden satin alanlar oyundan memnun kalmayabilirler

oğuzhan145145

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya beyler tam bilmiyorum yalan konusmus olmiyim ama notchun kendi minecraftı korsan herkese de korsan oneriyo o yuzden bence deismez

onat035

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mojangin yerinde ben olsam oyunun adını temiz tutmak için craki önlerdim. Bizde %96 crack 8-11lik abiler, Avrupada falan %99,8 premium + oyuncular kaliteli.

Yok efendim notchşunu demiş bunu demiş kanıtlayın Mesajınız küfür içerdiği için uyarı puanı aldınız.

Enderboy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Mojangin yerinde ben olsam oyunun adını temiz tutmak için craki önlerdim. Bizde %96 crack 8-11lik abiler, Avrupada falan %99,8 premium + oyuncular kaliteli.

Yok efendim notchşunu demiş bunu demiş kanıtlayın ***na koyayım
adam gibi konuş y*vş*k

CreeperLord

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
CRACK Durdurulamaz !
Yaşasın Crack !
Yaşasın Beleşçiler ! :D
Neden dislike butonu yok bu forumda??
Crack her zaman durdurulabilir durdurulmamasının sebebi a*tal oyun kurucularıdır. Mesela AnjoCaido Mojang onu mahkemeye versin TIN hapis! Snapshot crackileri Mojang onları mahkemeye versin TIN hapse.

Deansk89

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
yaw ister crack kapatsınlar ister bıraksınlar ben premium'a geçiyorum :D para biriktiriyorum şuanda öğrenci parasıyla ne kadar olursa artık :D

Creeper37

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Beyler yaparlarsa yapsınlar üzmeyin kendinizi bizde 1.5.1 de kalırız sorun degil

Ali Dilsiz™

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim bildiğim kadarıyla deneme sürümüne giremiyoruz sadece.Zaten Mojang böyle bir şey yapmaz diye düşünüyorum.Sonuçta

"Parası olmayan arkadaşlar oyunu korsan alabilirler." diye bir söz kullanan ve benim takdir ettiğim bir firma :D
Kesinlikte kardesim katiliyorum mojan bole bisi yapmaz :-)

Bkunkcu

Windows 10 CDsi bulunur.
Emektar Üye
En iyi cevaplar
2
Beyler yeni launcher kırıldı.

Ulquiorra Schiffer

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0

Yok efendim notchşunu demiş bunu demiş kanıtlayın Mesajınız küfür içerdiği için uyarı puanı aldınız.
Yazdığınız cümlelere dikkat edin. Aksi takdirde forumdan uzaklaştırılabilirsiniz.