Craft Light Pluginerini arıyor!!!!!

iPysXfoiy

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar öncelikle Ben volkan Yakkında Serverimiz acılacak o yüzden sw mize pluginer arıyoruz!!

Ad
Soyad
Yaş 14+
Bilgin
Aktiflik
Plugin paketini kendin mi hazırlican yoksa edit mi
Dc -

lJPlxKubaR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
AD : Berat
Soyad : Can
Bilgin : 1,5 yıldır plugin ve skript işleriyle uğraşıyorum serveriniz faction , skyblock , pvp olacaksa uygunumdur skript yazmayı biliyorum ama çok zorları yapamam bilginize
Aktiflik : 3-6 saat arası
Kendim Hazırlıcam dc de konuşuruz ne tür olcaksa ona göre bend eşimdiden biraz başlayam yani anlaşabilrsek
Dc : FritzlBlitz#8185

iPysXfoiy

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
AD : Berat
Soyad : Can
Bilgin : 1,5 yıldır plugin ve skript işleriyle uğraşıyorum serveriniz faction , skyblock , pvp olacaksa uygunumdur skript yazmayı biliyorum ama çok zorları yapamam bilginize
Aktiflik : 3-6 saat arası
Kendim Hazırlıcam dc de konuşuruz ne tür olcaksa ona göre bend eşimdiden biraz başlayam yani anlaşabilrsek
Dc : FritzlBlitz#8185
ekledim

kaptanbela

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ad: Cem
Soyad: Kara
Bilgin: Yeteri kadar
Aktiflik: 2-3 saat yeterli olucağını düşünüyorum zaten işi bildiğim için fazla zaman ayırmama gerek yok
Plugin paketini kendin mi hazırlican yoksa edit mi: asla hazır plugin paketi kullanmam kendim editleyip kullanmayı tercih ederim bir sorun oluştuğunda nerede yanlış yaptığımı bilirim en azından
Not: daha önce başka serverlar için hazırladığım plugin paketlerinide kullanmam özentilik olmasın diye farklı şeyler denerim
Dc: Reaper#9879

iPysXfoiy

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ad: Cem
Soyad: Kara
Bilgin: Yeteri kadar
Aktiflik: 2-3 saat yeterli olucağını düşünüyorum zaten işi bildiğim için fazla zaman ayırmama gerek yok
Plugin paketini kendin mi hazırlican yoksa edit mi: asla hazır plugin paketi kullanmam kendim editleyip kullanmayı tercih ederim bir sorun oluştuğunda nerede yanlış yaptığımı bilirim en azından
Not: daha önce başka serverlar için hazırladığım plugin paketlerinide kullanmam özentilik olmasın diye farklı şeyler denerim
Dc: Reaper#9879
Reaper#9879 ekledim