CraftBukkit Hata

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
Sa Ben Nitrado'nun Verdiği CraftBukkit'i Kullanıyorum Ama Diğer Serverler'de Gördüğümün Aksine 1.8 Pluginlerini Çalıştırmıyo Onlara Sorduğum Zaman Onlarda Nitrado'nun Verdiğini Kullandıklarını Sölediler Ama Aynı Pluginler Bende Nedense Çalışmadı Yani Onlarda TitleWelcomeMessage 1.8 İle Girerseniz Çalışıyo Ama Bende Çalışmıyo Sorun Nedir Bilen Varmı ?

Singularity

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
SNAPSHOT versiyonu kullanıyor olabilirsin. Sunucuda /version yazıp çıkan versiyonu buraya yazar mısın.

Singularity

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Ben Konuyu Kullanların Nasıl Kullandığını Sormak İçin Açtım Ne Demek Yapacak Bi Şey Yok ? Adamlar Kullanmış Ama.
Balon koruması tam sürümde çalışmıyorsa yapacak bir şey yoktur. Spigot geçmeni tavsiye ederim.

MustafaMertBulut

MC.MAXCRAFT.AT
En iyi cevaplar
0
Dostum konunun başlığına bak birde dediğine bak. Yardım etmeye çalışanda suç zaten, kendi işini kendin hallet kardeşim o zaman.
CraftBukkit Yazma Amacım Dil Alışkanlığı Spigot Dosyasının Adını CraftBukkit Yapıp Attığımızdandır , Hem Konudada Farkettiysen "Nitradonun Verdiği" Yazmışım Azcık Bilgin Olsaydı Spigot Olduğunu Anlardın Hadi k.g.

Singularity

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
CraftBukkit Yazma Amacım Dil Alışkanlığı Spigot Dosyasının Adını CraftBukkit Yapıp Attığımızdandır , Hem Konudada Farkettiysen "Nitradonun Verdiği" Yazmışım Azcık Bilgin Olsaydı Spigot Olduğunu Anlardın Hadi k.g.
Hiç uğraşmak istemiyorum sanada kolay gelsin...