Crafted - byMasterTurk | Plugin Paketi 300-500 @2014 | Faction | (Türkçe Komutlar) (1.7.2)

SFKY

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
AuthMe'yi Araklamışsın Kardeşim Şimdi Ben Sana Burda Dava Açmam Gerekir.Benden İzinsiz Pluginimi Çaldın? Yazıklar Olsun Size Sizin Kadar Üç Kağıtçı Görmedim. '' Asrın Üç Kağıtçıları ''
Plugin nereden senin oluyor ? Authme açık kaynaklı bir plugin adamlar istediği gibi düzenler.
ve authme pl mesaj veya yapılandırma dosyasını alıntı yapmışlarsa paketi paylaşanın konusunda alıntı diye bildirmesi gerekirdi.

Crafted

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Plugin nereden senin oluyor ? Authme açık kaynaklı bir plugin adamlar istediği gibi düzenler.
ve authme pl mesaj veya yapılandırma dosyasını alıntı yapmışlarsa paketi paylaşanın konusunda alıntı diye bildirmesi gerekirdi.
Hayır alıntı değil, Benim arkadaşımdan izin alınarak kullanıldı eski paketimdede kullanıyordum eğer alıntıysa eski paketimde neden sorun olmadı?
Boş laflar işte.[DOUBLEPOST=1403854455,1403809548][/DOUBLEPOST]Yeni VirusTotal taraması geldi.

batuhancuha123

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
güzel Paket Herkeze Tavsiye Ederim 0' hata[DOUBLEPOST=1403886427,1403886380][/DOUBLEPOST]Güncelll

byMasterTurk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
---== Yeni survival paketimiz pek yakında ==---
---== Yarın çalışmalara başlanacak ==---

byMasterTurk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş plugin paketin, çok güzel süper olmuş!
(Nasılda egolu bir şaka :D)

GNTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Emeğine Sağlık Bugsuz Açıksız Süper Paket !