CraftElice & OyunVadisi - Hanedanlık / Turnuvalar / Rutbe / Sandık / SIRADANIN DIŞINDA EFSANE !

Ne Eklenmeli ?

• Rütbe Hammadde Eklenmeli

• Extra Rütbe Eklenmeli

• Birçok Minigames Eklenmeli

• Vip Özel Market Yapılmalı

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Umut Savas

Ne demek yanlış? Ben mi?
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eski Kredi sistemi ama piyasadaki bana göre en sağlam ve en havalası. ve tüm konu onun için değil :/ üzdün yorumun için teşekkür ederim

bu gün 19:30 da açıcağız hocam.
Yok o mânada değil yardım konuları falan ondan bahsediyorum kimseyi üzmek istemem oyun dünyasından buraya geldin yani :)

StayHere

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Size bunu yakıştıramadım Yönetici skyblocka gelip event istiyenler skypeden +1 yazıp eklesin diyor daha sonra arkadaş kasınca serverden çıkıp gidiyor böyle bir şey olmaz adam resmen arkadaş kasıyo event yapmıyor!!!

OmerAKMAN

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Factions ne zaman açılacak? Açılsın artık.
Bu arada umarım lapis yoktur.
Sellheads falan varsa hoş olur :p

Architectus

HATA KODU 404: Üye Bulunamadı
En iyi cevaplar
0
Size bunu yakıştıramadım Yönetici skyblocka gelip event istiyenler skypeden +1 yazıp eklesin diyor daha sonra arkadaş kasınca serverden çıkıp gidiyor böyle bir şey olmaz adam resmen arkadaş kasıyo event yapmıyor!!!
1. Yapabilir çünkü arkadaş olmak kötü bir şey olduğunu düşünmüyorum
2. Ben faction yetkilisiyim daha doğrusu kurucusuyum Skypeden Eklemekde bir zarar göremedim çünki bu bir çevre edinmedir zaten minecraft'da multiplayer oynamak bana göre bir çevre edinmek içindir.

MertKerçin

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
faction hala sorun mu var bu arada serveriniz çok başarılı daha iyilerine layiksiniz :)

StayHere

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dedigimi anlamadınız sanırım ama neyse boşverin.