Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!

Crafting-Mini Animasyon

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı

adenzu54

Obsidyen Madencisi
Hala etiketlenmiyorum :(

Bu arada adam niye havaya bakıyor lo, crafting table'a bakmalı sonuçta orada yapıyor.

Rayandu

Altın Madencisi
Yaratıcılığını kullanmışsın fakat bazı yerlerde sorunlar oluşturabilir.
Animasyonlarda yaratıcı davranmanın bir sınırı olsun ve gerçek hayata uygun olsun.
O crafting şekli güzel olmuş ama kılıcın crafting table daki duruşu, adamın içine girmesi ve o ölüm şekli realistik olmamış.

SüperAhmet

Altın Madencisi
Yorum yapıcam ama lanet olası TTNET yüzünden video yüklenmedi bomboş bembeyaz gözüküyor.

Etiketlenmeme rağmen bildirim gelmiyor :/

Jacops

Bedrock Kaşifi
Kılıcı yaptıktan sonra elini alsa daha güzel olurdu.
Buna rağmen.
6

KakashiCZ

Kömür Madencisi
Çüh hoj yepmişşin emma artık bunlar uzet diyerum hanisi ille 1234567 boyle boylemi ilerlicen .-. ne zaman 1 takkalık animeyşınını görçez ve birdahaki animasyonu ben seçmek istiyirim olurmu .-.

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
Çüh hoj yepmişşin emma artık bunlar uzet diyerum hanisi ille 1234567 boyle boylemi ilerlicen .-. ne zaman 1 takkalık animeyşınını görçez ve birdahaki animasyonu ben seçmek istiyirim olurmu .-.
birazdan animeyşın geliyor kakashi eğer hızını beğenirsem 11sn beğenmezsem fps düşürüp 15-16 sn yapabilirim