MiracGulsoy

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Hepimizin Bildiği Üzere Türkiyede Birden Fazla Survival Sunucu Bulunuyor.
Bizde Bunların Arasına Katılmak İstedik Ve Katıldık.
Evet BirSüre Reklamla İlgilenmedik , Sunucuyla İlgilenmedik Ancak Bu Böyle Devam Etmeyeceği İçin Artık Olaya Gerçekten Giriyoruz.
Sunucumuzun 3 Aylığı Peşin Olarak Ödendi Ve Ram Miktarı Maximum Miktara Çıkarılmıştır.
Şimdi İster Emeğinin Hakkını Vermeyen Sunucularda Oynayın . İster Gelin Beraber Yeni Bir Devrime İmza Atalım ?

Öncelikle Herkeze Merhabalar ;
IP > CraftLame.Nitrado.Net
Site > Yakında ( CraftLame.Net )
Kapasite > 36
Ram Miktarı > 4 GB
TS3 IP > Yakında
Sürüm > 1.7 - 1.8

Sunucumuzda Eklenen Farklı Özellikler Buraya Eklenip , Yeni Eklentilerin Yanlarına Parantez () Şeklinde Yazılıcaktır.
.
/Kit /Warp /Vip /menu /mob vs > Menülüdür Oyuncuya Kolaylık Sağlanmıştır. Kit / Işınlanmak / Bilgi Almak Amacıyla Kullanılır .
Köylü Ticaret Sistemi > Sizlere Survivalın Vazgeçilmezi Olan Köylülerle Takas Yapmanızı Sağlamaktadır .

Hızlı Ağaç Kırma ( HAK ) Sistemi > Sizlerin Oyunda Ağacın En Altından Vurduğunuzda Ağacın Kesilmesi Sistemidir .
İpeksi Spawner Sistemi ( İSS ) > Sizlerin EXP Kasması İçin Spawnerleri Kırmanıza Yarayan Sistemdir .

Sunucumuzun Tanıtımı Bukadardır.
Yakın Zamanda Güncellemelerde Bulunulucaktır.

Şunu Unutmayın : Hiçbir Craftlame Survival Sunucusu Yetkilisi Kendi Sunucualrının Reklamlarını Yapmazlar.
Mesuliyet Kabul Etmiyoruz.

2016 - 2017
YENİLİKÇİ SURVİVAL SUNUCU !

TheHeist

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım, Seninle ortak olduk ve güzel geçti. Bana ait olan Spawn, warplar ve isim sana bunları kullanmamanı şiddetle tavsiye etmiştim, Plugin paketide içinde. Bu senin için çok kötü olur Unutma bendede panel vardı. Ve birçok panelden consolene giriş yapabiliyorum. uyan biraz herşeyi değiş öyle aç. Yoksa pişman olursun.

startcraft

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Server şu an 4 kişilik :D sunucu birdaha kapanmaz yazıyor :D

TheDarkLast

Sonsuza kadar Adalet!
En iyi cevaplar
0
Sunucu Güzele Benziyor, Dahada Gelişmek Dileğiyle :D

TheHeist

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
@TheDarkLast Tarık'cım, Sunucu paketi + map bana ait. Çıkarken silmiştim sanırım yedeklemiş. Emek hırsızları diye bunlara denir. Ortaktık ve ihanet etti. Sunucu'da ki yapılan Bug'a gelince, Nitrado'ya ticket atılacaktır. Beyler sizde lütfen bu emek hırsızını şikayet edin...

Greyder

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
CraftLame? Kulağım'a tanıdık geliyor, sahibi kim şu an bu sunucunun?

TheHeist

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
CraftLame? Kulağım'a tanıdık geliyor, sahibi kim şu an bu sunucunun?
Bu Sunucu 1 ay öncesine kadar bana ait'ti, bazı sorunlar karşısında Miraç adlı kişi ile BİRLEŞTİK, ve benim adımla devam ettik. O'da plugin paketimi ve map'mi çalmaya çalışınca herşeyi sildim çıktım. Herşeyide yedeklemiş, Teliflerim duruyor, nedemek olduğunu bilmiyorsa Telifin grisin internetten baksın. Kullanırsa, Telifimide kullanacağımı bilsin !

TheDarkLast

Sonsuza kadar Adalet!
En iyi cevaplar
0
@TheDarkLast Tarık'cım, Sunucu paketi + map bana ait. Çıkarken silmiştim sanırım yedeklemiş. Emek hırsızları diye bunlara denir. Ortaktık ve ihanet etti. Sunucu'da ki yapılan Bug'a gelince, Nitrado'ya ticket atılacaktır. Beyler sizde lütfen bu emek hırsızını şikayet edin...
Emek hırsızlığının ne demek olduğunu bilirim skype gel neler yapabiliriz bi' bakalim :D Mirac kendine çok çok sağlam koruma al bu yorumdan sonra..