Craftolia Network | Tekrar Sizlerle! | Build Battle, Akademi, Açlık Oyunları ve dahası! | 1.8 - 1.10

KadirYLCN

♔ B O M ♔
En iyi cevaplar
1
Başarılı bir sunucu olmuş tebrikler daha iyi yerlere gelmeniz dileğiyle.

Klasus

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.7 1.8 Olsa on numara 5 yıldız olur .
Saten hack 1.8 dede var 1.7 dede .
Benim pc 1.8 i açmadıgından 1.7 ile anca girebiliyorum eğer 1.7 1.8 yapabilirseniz eski günlerdeki gibi çok güzel olabilir .

Bertan Taşkıran

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
https://i.gyazo.com/3b5dfe9dc13de5e9d1af8ce61fe1a8c0.png, https://i.gyazo.com/c290ce919b632d752ef66b0f210c7361.png ve kayıt olmadan önce giriş yapmaya çalıştığınızda çıkan ingilizce proxy mesajını gördükten sonra koşarak uzaklaştım. şu an kendi içimde verdiğiniz emeği sorguluyorum. Not: /help yazıldığında hiçbir şey çıkmamaktadır.
Sunucunun geri kalanını bakkaldan almışlar, editlerken bu kısmı unutmuşlar. Kesinlikle emek yok dediklerine inanma. Oyunları kendileri html ile yazdılar, websitesinden indirip oynuyorsun yalan söylemelerine inanma, entegre falan hikaye. Oyunlar da çocuk oyunu pixel pixel arada ses ekrana yazı falan çıkıyor. VIP paralarını alıp camiye bağışlıyorlarmış. Ödülü kesinlikle hakketmiyorlar. @CmJustice

Ayrıca koşarak uzaklaşman bu yorumundaki tek iyi şey olmuş, uçarak uzaklaşıp birdaha geri dönmemen daha hoş olurdu ama.

MinerTR

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Aragorn04 isimli saçma mimarınızdan şikayetçiyim, 2 saattir "tak beni artık" diyorum, sonra "küfür etsek mute atıcan etmesek takmıcan" diyorum. "Hayır direk ban atıcam rüşvetten xd" diyor. Sonra "lan" dedim hakaretten 1 saat mute attı.

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Sunucunun geri kalanını bakkaldan almışlar, editlerken bu kısmı unutmuşlar. Kesinlikle emek yok dediklerine inanma. Oyunları kendileri html ile yazdılar, websitesinden indirip oynuyorsun yalan söylemelerine inanma, entegre falan hikaye. Oyunlar da çocuk oyunu pixel pixel arada ses ekrana yazı falan çıkıyor. VIP paralarını alıp camiye bağışlıyorlarmış. Ödülü kesinlikle hakketmiyorlar. @CmJustice

Ayrıca koşarak uzaklaşman bu yorumundaki tek iyi şey olmuş, uçarak uzaklaşıp birdaha geri dönmemen daha hoş olurdu ama.
Oyuncu tarafından görülebilen mesajların %20 ye yakın kısmının düzenlenmemiş olması önemsiz yani haklısın. Rahatlıkla bot yemelerini saymıyorum bile.

R

RenKod

Ziyaretçi
İnternet sitenizde Python yerine PHP veya Ruby kullanırsanız daha başarılı bir siteniz olur.
Girer girmez 5-6 adet açık buldum.

CmJustice

I started a joke...
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
İnternet sitenizde Python yerine PHP veya Ruby kullanırsanız daha başarılı bir siteniz olur.
Bir websitenin başarılı olma oranının, kodlandığı dil ile ilgisi olduğunu ilk defa duyuyorum. Ayrıca web developmentı yeni yeni öğreniyoruz, bu nedenle tabii ki de birkaç açık olacaktır. Zamanla bu açıklar giderilecek, biz de işimizde ustalaşacağızdır. PHP ve Ruby yi, Python karşısında neden yücelttiğini de anlamış değilim. Python hem arka plandaki sistemlerimizde kullandığımız, hem de websitemizde kullandığımız dil. Sunucumuz ile direkt olarak irtibatı sağlıyor ve işlemler yaptırabiliyoruz. Çok da hızlı... Ha, tabi bu verdiğim bilgileri nereden teyid edeceksin? Yani sonuçta kaliteli olan hiçbir şirket veya website Python kullanıyor olamaz değil mi? LinkedIn, Pinterest, Reddit ve en önemlisi Google isimli şirketler kesinlikle Python kullanmıyor websitelerinde veya arkaplan sistemlerinde değil mi? Cehaletten daha kötü bir şey varsa, o da cehaletin eyleme geçmiş halidir...

skyenes007

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0

Kesinlinkle katılıyorum. Bir de Java diliyle destekleyenler var. Nasıl yaptıkları hakkında bir fikrim yok ama Java destekli siteler biraz daa yavaş yükleniyor ancak görünüş açısından bir harika oluyor.

afesraca

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Kesinlikle şuandaki oyuncu sayısından daha fazla oyuncu sayısı hakeden bir sunucu

AlpBey

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Faction yokmu ? Olsa fena dolar ben diyim .d