[CraftPlus] sitemiz açıldı,skyblock eklendi ve rehber-youtuber-twitcher alımları vardır

ayberk01245

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Alınacak Yetkililer
  1. Rehber
  2. Youtuber
  3. Diğer
Sunucu IP Adresi
Oyna.CraftPlus.pw
CraftPlus
Uzun zaman uğraşlar verip sonunda bitirip açtığımız servere hepiniz davetlisiniz
Sunucu IP : Oyna.CraftPlus.pw
Sunucu : Factions - SkyBlock
Sürüm : 1.8.x - 1.14.x
Site : CraftPlus | Her zaman en iyisi!
Discord Sunucusu : Buraya Tıkla Aramıza Katıl

zLaving

XoX
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhabalar , eleştiri yapmak için sunucuya girdim ancak emekskyblock'a girince alıntı paket olduğunu fark ettim diğer paketlerde alıntımı ona göre eleştiri yapacağım ?

ayberk01245

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Merhabalar , eleştiri yapmak için sunucuya girdim ancak emekskyblock'a girince alıntı paket olduğunu fark ettim diğer paketlerde alıntımı ona göre eleştiri yapacağım ?
skyblock paketimiz alıntıdır faction ise alıntıydı biz değiştirdik spawnı lapis i fln bütün heryeri değiştirdik kendimiz yaptık

zLaving

XoX
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
skyblock paketimiz alıntıdır faction ise alıntıydı biz değiştirdik spawnı lapis i fln bütün heryeri değiştirdik kendimiz yaptık
Olan bi paketin içindeki şeyler değişince alıntı kapsamından çıkmıyor bu yüzden sunucuya girmeye bile gerek yok sunucuya verdiğiniz parayı keşke paketede verebilseniz iyi günler.

ayberk01245

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Olan bi paketin içindeki şeyler değişince alıntı kapsamından çıkmıyor bu yüzden sunucuya girmeye bile gerek yok sunucuya verdiğiniz parayı keşke paketede verebilseniz iyi günler.
paketi değiştiriyoruz bu şuanlık tı zaten bende modum isterseniz gelin discord adresimize chate beni etiketleyin seslide konuşalım kurucu geliştirici mod fln konuşuruz

ayberk01245

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
paketi değiştirdik bu sefer parayla satın aldık paket