CraftRise Premium olmalıki makro,hile gelmesin

SorunluHD

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
banlar 1 aydan başlasa bide premium olsa kimse hack açmaz pre gider korkusuyla bıktım şu makrolardan hatta bende açıyorum bunlar yüzünden açsamda benim makrom onların makrosu yanında leşş gibi kalıyor. kimse makro açmasa bende açmam o yuzden bence premium olmalı hem premium olursa premum olan kişiler para yatırdığı için ve daha çok vip olurlar.

Erkutay_

DragonBlock
En iyi cevaplar
11
Aktif sayısı çok düşecektir, bunu göze alabilecek bir sunucu değil @MediaRise .

Jakinda

Blind Bandit
En iyi cevaplar
7
Ruh hali
Rastgele premium veren siteler var. Adam kendi hesabında açmaz gider oradan bir tane alır öyle girip hile açar.
Edit: Zaten premiumum olsa craftrise niye gireyim. Gider hypixelde oynarım.

Son düzenleme:

kartalegeturgut

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
craftrise asla premiyum yapmaz zaten serverı pek umursıyan bi kurucusu da yok serverda 1 tane bile kendi yaptıkları oyun yok egg wars bed wars gibi oyunlarda zaten plugin ve mapleriyle kopya kendi yaptıkları map te yok hypixel cubecraft gibi serverlara giderseniz aynı oyun var yıllardır başka bi serverda oynadıgım oyun yeni craftrise a gelmiş sozde onlar yapmış map bile aynı D: premiyum olsa herkes hypixel oynar çünkü server zaten cok kalitesiz yaklaşık 200 kişiye zor yetcek ramle çalışıyo block kırmak için en az 9 kez kırıyonuz tekrar geliyo premium olsa zaten direk herkes hypixel cubecraft falan oynar sonucta aynı oynun daha kaliteli yerde olanı

craftrise ta bi yerden düşüyom fall damage 20sn falan sonra geliyo ping yazınca da 20-15 arasinda bir şey soyliyo ping o kadar var ki vuruyom 1 saniye falan sonra geliyo ama ping hep 16 nedense

serverda zaten ban diye bir şey yok istedigin gibi açıyon hile bakan yok ben şuana kadar bi kez ban yiyen gormedim + bu hafta ... kişi banlandı deselerde random bir şey yazıyolar salı bu hafta 30 kişi ban yedi diyolar çarşamba bu hafta 15 kişi ban yedi yazıyolar

SolidSteed

Fake Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
6
Ruh hali
banlar 1 aydan başlasa bide premium olsa kimse hack açmaz pre gider korkusuyla bıktım şu makrolardan hatta bende açıyorum bunlar yüzünden açsamda benim makrom onların makrosu yanında leşş gibi kalıyor. kimse makro açmasa bende açmam o yuzden bence premium olmalı hem premium olursa premum olan kişiler para yatırdığı için ve daha çok vip olurlar.
zaten hypixel klonu. Türklerin de 99%'u premium kullanmıyor, neden hypixel'e girmiyorsun?