CraftRise'ın Gerçekleri

Wilsons

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle merhaba, ben CraftRise oyuncularından Ender. Bugün sizlere CraftRise yetkili ekibinin yaptığı haksızlıklardan ve yalanlardan bahsedeceğim.

(Oyunlar ve yapılar olan konuyu sildim, çok boş şeyler söyleniyor)

UmutUG'dan başlayalım

indir (1).png

Bu görüntüyü çeken kişi, CraftRise yetkili ekibinden Mimar UmutUG. HzKhadirax, "UmutUG yazma şekli öyle sanane kardeşim ?" "Senin işin build yapmak" ve "Herkese karışmak değil" dediği için sunucudan süresiz olarak uzaklaştırıldı. Susuturulma da değil, engel.

IMG-20180706-WA0003.jpg

(Bazı sebeplerden dolayı kalite düştü)
Görüntülerdeki "ItzBatuR3KT" kişisi, UmutUG'un kardeşi. HzKhadirax, yukarıda gördüğünüz cümlelerden dolayı süresiz engelleniyor fakat ItzBatuR3KT, dilediği şekilde oynayabiliyor.

BayEmre arkadaşımıza gelelim:

Aslında her şey burada başlıyor, bütün bunların nedeni BayEmre.
Khadirax adlı oyuncu, Eggwars'da hata kullanırken, Emre939_ adlı oyuncuyla karşılaşıyor. Biraz konuştuktan sonra, olay büyüyor. Küfür vesaire ediliyor. Emre939_, Khadirax'a 5'ten geri saydırtıyor ve odada CraftRise beliriyor. Khadirax süresiz engelleniyor. Bu olayın görüntüleri yok çünkü çok ani oldu.

Bu olaydan sonra, BayEmre'nin Emre939_ olduğunu anladık. Emre939_, daha önceden sunucuda Mimar etiketi almıştı. Bunu sonradan kaldırdılar. Biraz yukarıda vermiş olduğum bağlantı adresinde, "Emre" adlı şahısın LegendCraftTR'ye yazdığı konuda, bazı görüntülere dikkatli olarak bakarsanız hepsinde Emre939_ var. İsimleri karalamış fakat bazılarında unutmuş. Kendi sunucularında olan skor tablosu resminde "MVIP" yazıyor, CraftRise sunucularında Emre939_, MVIP'ye sahip.

Bu 1. kanıttı, 2. kanıda gelelim.

Creative sunucusunda takılanlar bilir, Vegas. BayEmre ile Emre939_ diye dalga geçiyordu. Bir anda süresiz engellendi.

Rezilliğe bakınız, kabullenemedi herhalde. :(
2018-07-05_20.53.55.png

2018-07-05_20.53.59.png

2018-07-05_20.54.03.png

2018-07-05_20.54.08.png

Ne diyorum ben la?

Emre'nin işi tamam. Şimdi Khadirax olayına devam edelim. Khadirax'ın engelini kaldırtabilmiştik, UmutUG, "7 gün sonra hesaba giriş yapabilirsiniz" demişti. Aradan 3 gün geçmeden süresiz engellendik, 2 hesapla birlikte (Khadirax, Fairness). "Desteğe koşun diyorsunuz", koştuğumuzda ya saçma sapan cevaplar veriyorsunuz, ya da cevap dahi vermeden talebimizi siliyorsunuz.

Aetiras'a gelelim.
2018-07-05_20.59.19.png

Burada görmüş olduğunuz arsa, Creative sunucusunun spawnına en yakın arsalardan birisi. Kendisi Vegas'a aitti fakat, yeri su yapıp teknelerle yüzme dolayısıyla arsayı Aetiras üzerine aldı. Neden bakın ya... Ne kadar saçma?

Ve işte konumuzu bitirecek o "BOMBA" gibi görsel!

9NLo19.png

5yV7vA.png

Kesinlikle "hiçbir oyuncuya gareziniz yok", değil mi Ercan Bey?

GÜNCEL: Bu kadar şeyden sonra, BayKhadirax ve Azthorgis adlı hesapları süresiz engellediler. Beni unuttular herhalde. :olgun:

Son düzenleme:

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Açıkçası attığın hypixel örnekleri benzemiyor. Yasaklama mevzunu bilemem.

Wilsons

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Açıkçası attığın hypixel örnekleri benzemiyor. Yasaklama mevzunu bilemem.

Dikkatli bakarsan yapıların neredeyse aynısı fakat biraz değiştirilmiş olduğunu göreceksin. Skor tablosu da aynı, oynayınca ve dikkatli bakınca fark ediyorsun. Yasaklama mevzusu ise tamamen garez.

Cevapladığın için teşekkürler...

Son düzenleme:

Aztherlia

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
CraftRise Yetkililileri bunlara cevap verin bakalım.Hypixelden çalmışlar ama bazı yerleri değiştirmişler ne kadar akıllıca ya :D

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dikkatli bakarsan yapıların neredeyse aynısı fakat biraz değiştirilmiş olduğunu göreceksin. Skor tablosu da aynı, oynayınca ve dikkatli bakınca fark ediyorsun. Yasaklama mevzusu ise tamamen garez.

Cevapladığın için teşekkürler...
Gördüğüm tek ortak nokta iki fotoda da blokların olması.
Yahu her şeyin blok olduğu bir dünyada bırak da lamba gibi küçük bir yapı benzesin. Lambayı oval mi yapsaydı ne yapsaydı yani? Skor tablosu da klasik skor tablosu, bütün sunucularda aynı, kimse birbirinden çalmıyor, pluginin kendi yapısı öyle.

Wilsons

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Gördüğüm tek ortak nokta iki fotoda da blokların olması.
Yahu her şeyin blok olduğu bir dünyada bırak da lamba gibi küçük bir yapı benzesin. Lambayı oval mi yapsaydı ne yapsaydı yani? Skor tablosu da klasik skor tablosu, bütün sunucularda aynı, kimse birbirinden çalmıyor, pluginin kendi yapısı öyle.
Belli ki dikkatli okumamışsın. En üstte verdiğim bağlantı adresinde (site otomatik olarak kendini sayfanın adı yapıyor) kendisi yani CraftRise'dan Mimar BayEmre, LegendCraftTR'yi aynı şeyden suçladı. Bir şey bilmeden dikkatli okumadan cevap yazıyorsun. Eklentiyle de hiçbir alakası yok. 2016'da sunucuda olsaydın bilirdin. Skor tablosu tamamen değişikti. Bunun değiştiği tarihi pek hatırlamıyorum ve açıkçası umrumda da değil.

Wilsons

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ve ekleme de yapayım: Hâlâ bu şekilde düşünüyorsan arkadaşım dolayısıyla elde ettiğim görüntüye bak bir istersen. Kendi yapısı öyle miymiş, değil miymiş. Bunu kendin ayarlıyorsun...

LD38bo.jpg

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ve ekleme de yapayım: Hâlâ bu şekilde düşünüyorsan arkadaşım dolayısıyla elde ettiğim görüntüye bak bir istersen. Kendi yapısı öyle miymiş, değil miymiş. Bunu kendin ayarlıyorsun...

Ekli dosyayı görüntüle 86333
Ne craftrise ne legendcraft hiçbir sunucuda oynamadım. Birileri tasarım olsun, teknoloji olsun veya kalite olsun her dönemde öncülük eder ve bu kişilerin çalışmalarından "ÖRNEK" alanlar olur. Windows 10 flat tasarım ile çıktı diye hiçbir işletim sistemi flat tasarım yapmasın mı? Birisi 3 boyutlu oyun yaptı diye diğerleri hep 2 boyutlu mu yapmak zorunda? Bahsettiğin benzerlikler özgün olmayabilir ama çalıntı değil el emeğidir.

Bir resim çizerken bir ressamın metodundan esinlenebilirsin. Bu seni hırsız yapmaz.

Lütfen kin ve nefrete kapılıp insanları karalamaktan vazgeç.

Wilsons

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ne craftrise ne legendcraft hiçbir sunucuda oynamadım. Birileri tasarım olsun, teknoloji olsun veya kalite olsun her dönemde öncülük eder ve bu kişilerin çalışmalarından "ÖRNEK" alanlar olur. Windows 10 flat tasarım ile çıktı diye hiçbir işletim sistemi flat tasarım yapmasın mı? Birisi 3 boyutlu oyun yaptı diye diğerleri hep 2 boyutlu mu yapmak zorunda? Bahsettiğin benzerlikler özgün olmayabilir ama çalıntı değil el emeğidir.

Bir resim çizerken bir ressamın metodundan esinlenebilirsin. Bu seni hırsız yapmaz.

Lütfen kin ve nefrete kapılıp insanları karalamaktan vazgeç.

Akşam akşam güzel gülüyorum, sağol. Ben bunları tabii ki düşünerek yazdım. Neler yaptıklarını herkes görsün diye yazdım. Ya adam gibi okuyup cevap ver, ya da boş yapma. Kendileri hırsız diyorlar, biz deyince suç oluyor.

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Akşam akşam güzel gülüyorum, sağol. Ben bunları tabii ki düşünerek yazdım. Neler yaptıklarını herkes görsün diye yazdım. Ya adam gibi okuyup cevap ver, ya da boş yapma. Kendileri hırsız diyorlar, biz deyince suç oluyor.
Konunu başından sonuna kadar okudum ve katılmadığımı söyledim. Senin düşüncene katılmak zorunda olmadığım gibi, sen de kendi düşünceni bana kabul ettirmek zorunda değilsin.

Craftrise'ın konusunda direkt map'in kopyalanması var. Senin konunda ise benzerlikler var. Senin kullanıcı adın da Simpsons'a benziyor ama ben ismini şuradan çalmışsın, "Hırsız Wilsons" diye bir iddiada bulunmadım. Çünkü benzerlik olur.

Wilsons

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konunu başından sonuna kadar okudum ve katılmadığımı söyledim. Senin düşüncene katılmak zorunda olmadığım gibi, sen de kendi düşünceni bana kabul ettirmek zorunda değilsin.

Craftrise'ın konusunda direkt map'in kopyalanması var. Senin konunda ise benzerlikler var. Senin kullanıcı adın da Simpsons'a benziyor ama ben ismini şuradan çalmışsın, "Hırsız Wilsons" diye bir iddiada bulunmadım. Çünkü benzerlik olur.

Senin dediğine göre Hypixel ile CraftRise da aynı. Harita değil de oyunlar kopyalanmış. LegendCraftTR ile CraftRise'ın arasında farklar var. CraftRise ve Hypixel arasıda da farklar var. Konu aynısı olması değil, özentilik. LegendCraftTR de CraftRise'a özenmiş olabilir veya Hypixel'e ha, ne dersin? :D

TurkiyeQQ

/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7_/7
En iyi cevaplar
0
Tablodan tut haritaya kadar hiçbir şey benzemiyor. Yasaklanma olayını bilemem kendileri arasında bir mevzu olabilir. Muhtemelen senin CraftRise'da yetkin vardı aranızda bir şey yaşandı, ayrılmak zorunda kaldın şimdi böyle bir konu açıp LegendCraftTR'ı haklı çıkartıp oranın yetkilisi mi olmak istiyorsun? Tahminim doğru mudur :? :ci:

Wilsons

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Tablodan tut haritaya kadar hiçbir şey benzemiyor. Yasaklanma olayını bilemem kendileri arasında bir mevzu olabilir. Muhtemelen senin CraftRise'da yetkin vardı aranızda bir şey yaşandı, ayrılmak zorunda kaldın şimdi böyle bir konu açıp LegendCraftTR'ı haklı çıkartıp oranın yetkilisi mi olmak istiyorsun? Tahminim doğru mudur :? :ci:

Hayır, yetkili olmakla hiçbir alakası yok. CraftRise'da da hiçbir zaman yetkili olmadım. Bu görsellerdeki benzerliği & kopyalamayı göremiyorsan bu senin sorunun.

Wilsons

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hayır, yetkili olmakla hiçbir alakası yok. CraftRise'da da hiçbir zaman yetkili olmadım. Bu görsellerdeki benzerliği & kopyalamayı göremiyorsan bu senin sorunun.
+LegendCraftTR ile pek ilgisi yok. Sadece neredeyse aynısını konu açıp onlara yapmışlardı. Bundan dolayı örnek verdim.

Znovie

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Açıkcası Moderator'ler cidden adaletsizlik yapıyolar benim eski hesabımda suçsuz yere 20 kere mute yedi diyebilirim Anicha adlı moderator'e bir şey soruyoduk muteliyordu "adalet yok" demiştik hatta onu bile "Yetkiliye saygısızlık" olarak kafasına göre kabul etmiş ve 12 gün mute atmıştı en sonda başka bir hesap'a ip'im kayıtlı olduğu için o hesap ban yiyince bende yedim hesap benim bile değildi, şimdi diyonuz talep atsaydınız diye attım ama silindi ve 2 ay önce ki ban açılamaz diye cevap aldım ancak 1 yıl'ki ss atılınca ban yiyoruz cidden çok adaletli bir yetkili sistemi.