[CraftWar]Yeni Konu Açtım (Bu Konu Kilit)

Sunucu Sizce Nasıl?

• Kullanılan toplam oy
    5

linklux

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
forum2.png

spawn.png
kasa.png
auc.png
orman1.png
orman2.png
RÜTBE
rütbe.png

MESLEK
meslek.png

MARKET
market.png
GÜVENİLİR TAKAS
takas.png

SANAL TİCARET
auc.png
KELİME OYUNU
kelime.png

MADEN ÖDÜLLERİ
maden.png

MOB ÖDÜLLERİ
mob.png
DAHA NE DURUYORSUN > CraftWar.batihost.net
Duyurular ve Market >www.CraftWar.mc.tc
BU SUNUCUDA DAHA NELER NELER OLUCAK :)

ZENGİNLER LİSTESİNDE 1. OLANA LORD KALESİ VERİLECEK..
SENDE KATIL VE ADINI LİSTEYE YAZDIR :)

Ekli dosyalar

• forum.jpg
    forum.jpg
    209.3 KB · Görüntüleme: 561
Son düzenleme:

İnançBey

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sunucu özellikleri sistemleri güzel ama haritalar tanıdık geliyor :)

Ponimash

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Aradığım Böyle Server İşte Be Kardeş Sonunda Emekten Anlayan Bi Kişi Daha Senin Gibileri Server Açsın. O Kadar İşin Güçün İçinden Gelip Serverinde Oynarım Kardeşim...

linklux

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Aradığım Böyle Server İşte Be Kardeş Sonunda Emekten Anlayan Bi Kişi Daha Senin Gibileri Server Açsın. O Kadar İşin Güçün İçinden Gelip Serverinde Oynarım Kardeşim...
Desteğin ve yorumun için çok teşekkür ederim :) sunucu tutarsa eğer dediğim gibi büyütmeyi düşünüyorum.

İnfumia

Software And Design
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Umarım gerçekten hard bir sunucu olur, sonradan cozutan sunuculara benzemez.
Forum konusu ortada ve ince durmuş bence kaplaması gerekirdi. Böyle hoş durmamış.
Konu teması biraz basit olmuş, daha iyisini yapabilir veya yaptırabilirdiniz.
Sunucu forum konusuna biraz daha detay verilmelidir ki oyuncular neye girdiklerini bilesin. Oyunda rehberle savaşmasın...
Fakat güzel bir amaç, umarım düşmanlıkların arasında sıkışıp kalmadan keyifli oyununuzu yönetirsiniz.

Tek7

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
kardeşim emeğine sağlık allha devamını getirsin inşalha

linklux

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Umarım gerçekten hard bir sunucu olur, sonradan cozutan sunuculara benzemez.
Forum konusu ortada ve ince durmuş bence kaplaması gerekirdi. Böyle hoş durmamış.
Konu teması biraz basit olmuş, daha iyisini yapabilir veya yaptırabilirdiniz.
Sunucu forum konusuna biraz daha detay verilmelidir ki oyuncular neye girdiklerini bilesin. Oyunda rehberle savaşmasın...
Fakat güzel bir amaç, umarım düşmanlıkların arasında sıkışıp kalmadan keyifli oyununuzu yönetirsiniz.
Söylediklerinizi dikkate alıcam konuyu düzenleyip daha iyi yapıcam değerli yorumunuz için teşekkür ederim:)

Ponimash

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bide Konu Taşarımı Ve Sunucu Mapları Batık Onlarıda Yapmanı Tavsiye Ederim.

linklux

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle konu tasarımı çok kötü, haritaların hepsi zaten alıntı. Sunucuda hiçbir şekilde Türkçe harf kullanılmamış ve kullanılan Skriptler alıntı.
Sunucuya hardcore demişsiniz ama bunun namına hiçbir şey yok sunucuda, bir sunucunun OP olmaması o sunucuyu hardcore yapmaz ya da /chest yerine /enderchest yetkisi vermek :). Sandıklarda farklı yaratıkların yaratıcıları mevcut, VIP'ler yine çoğu sunucuda olduğu gibi hiçbir emek harcamadan sunucunun ilahı olabilecek şekilde ayarlanmış. Sunucuya ayrılan kapasite çok az, sunucuyu diğer sunuculardan ayırabilecek tek şey konu başlığına hardcore yazılmış olması, onun dışında bir şeyi yok. Tab'a yazdığınız yazılar o kadar fazla ve renkli ki gözü yormaktan başka bir işe yaramıyor. Umarım kendinizi biraz da olsa geliştirebilirsiniz. 0/10.
Söylediklerinizi dikkatete alacağım teşekkürler :) ve param olmadığı için ayırabildiğim kapasite o kadar.

Oyuncu Çekmek İstiyosan 1.12.X 1.8.X Yap bence
1.8.x yapmayı düşünmüyorum 1.12.x - 1.14 olucak

Bide Konu Taşarımı Ve Sunucu Mapları Batık Onlarıda Yapmanı Tavsiye Ederim.

Hepsini halledeceğim ben şimdi tohum attım ve büyümesini bekliyorum :)

Öncelikle konu tasarımı çok kötü, haritaların hepsi zaten alıntı. Sunucuda hiçbir şekilde Türkçe harf kullanılmamış ve kullanılan Skriptler alıntı.
Sunucuya hardcore demişsiniz ama bunun namına hiçbir şey yok sunucuda, bir sunucunun OP olmaması o sunucuyu hardcore yapmaz ya da /chest yerine /enderchest yetkisi vermek :). Sandıklarda farklı yaratıkların yaratıcıları mevcut, VIP'ler yine çoğu sunucuda olduğu gibi hiçbir emek harcamadan sunucunun ilahı olabilecek şekilde ayarlanmış. Sunucuya ayrılan kapasite çok az, sunucuyu diğer sunuculardan ayırabilecek tek şey konu başlığına hardcore yazılmış olması, onun dışında bir şeyi yok. Tab'a yazdığınız yazılar o kadar fazla ve renkli ki gözü yormaktan başka bir işe yaramıyor. Umarım kendinizi biraz da olsa geliştirebilirsiniz. 0/10.
Skriptler alıntı dediniz kendim yazmasını biliyorum fakat hazırı var iken neden yazma gereği duyayım buna alıntı denmez insanlar kullanmamız için paylaşmış zaten:) sadece hasat skript i bana ait ve geliştirmek için uğraşıyorum.. "enderchest" komutunu engellemeyi unuttum ve chest yerine "çanta" komutu mevcut ayrıca sunucuyu olabildiğince türkçe karakter yapmak için uğraşıyorum.

Xosmuits

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
5
Ruh hali
Skriptler alıntı dediniz kendim yazmasını biliyorum fakat hazırı var iken neden yazma gereği duyayım buna alıntı denmez insanlar kullanmamız için paylaşmış zaten:)
:D İşte her şey burada bitiyor. Biraz bu yorumunun üstüne düşersen her şeyi çözebilirsin bence.

"enderchest" komutunu engellemeyi unuttum ve chest yerine "çanta" komutu mevcut
:) Farkındayım, orada anlatmak istediğim farklı bir şeydi.

ayrıca sunucuyu olabildiğince türkçe karakter yapmak için uğraşıyorum.
Ben açıkçası bu uğraşınıza dair hiçbir şey göremedim sunucuda.

linklux

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
:D İşte her şey burada bitiyor. Biraz bu yorumunun üstüne düşersen her şeyi çözebilirsin bence.

:) Farkındayım, orada anlatmak istediğim farklı bir şeydi.

Ben açıkçası bu uğraşınıza dair hiçbir şey göremedim sunucuda.

Fikrinizi sunabilirseniz eğer değerlendirmeye alabilirim :)