CraftWeb v5 - Minecraft Web Scripti - Daima En İyisi [TANITIM]

Yorumunuz Nedir? (Güzel Mi?)

• Evet

Kullanılan: 33 56.9%
  • Belki

Kullanılan: 4 6.9%
  • Hayır

Kullanılan: 21 36.2%

• Kullanılan toplam oy
    58

Berk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu konu sadece tanıtım konusudur. Herhangi bir satış ibaresi bulunmamakla beraber projenin tanıtımı ve sunumu için açılmıştır.

• Pratik yazı ekleme & silme & düzenleme sistemi.​
  • Özel sayfa oluşturma ve bu sayfaları yönetme sistemi.
    (Seo yani Arama Motoru avantajlı.)
  • Tema sistemi ile istediğiniz temayı kolayca seçme.​
  • Admin panelden tema ayarlarını düzenleme.​
  • Site ayarları Admin Panel üzerinden kontrol edilebilir.​
  • Admin Panel üzerinden menüleri düzenleyebilme.​
  • Admin Panel üzerinden Sidebar düzenlemesi yapabilme.​
  • Destek sistemi baştan değişti.​
  • Destek sisteminde Hazır Cevap sistemi.
    (Hazır cevap ekleyerek, yanıtlama esnasında hazır cevaplardan seçim yapabilme.)
  • Destek sisteminden üyeleri engelleme (Banlama)​
  • Üye Arama & Ekleme & Düzenleme Sistemi​
  • Üye Profili Sistemi
    (Admin Panelden üyeye ait detaylı geçmişi görme.)
  • Admin Panelden kredi gönderme & ekleme.
    (Kredi verim işleminde, yüklemiş gibi hesabına yansır.)
  • Sunucu Ekleme & Güncelleme & Silme & Aktiflik Testi
    (Sunucu ekleme işlemi yaparken Plugin için İcon belirlenebiliyor.)
  • Sunucuya komut göndermek için Geliştirilmiş Web konsol.​
  • Ürün Ekleme & Düzenleme & Silme​
  • Ürün açıklamasına detaylı ve renkli açıklama girme.​
  • Ürüne Resim Ekleme sistemi. Icon ekleme.​
  • Detaylandırılmış işlemler sayfası.​
  • Stats Sistemi ile hızlı ve kolayca sunucudan stats çekebilirsiniz.​
  • Sunucu içi Plugin ve Chrome için Eklenti.​
  • Genel ve Sistem ayarları ile kolayca site ayarlarını düzenleme.​
  • Ödeme ayarları ile sistemdeki ödeme methodlarını hızlıca yönetebilme.​
  • Detaylı istatistikler sayfası ile Sunucunun kazanç tablosu.​
  • Admin Panelden sürüm güncelleme.​

ferhat aydın' Alıntı:
2 gün önce CraftWeb v5 için 6 kişiden oluşan Test kullancılarından biri olarak seçildim. Bu süreçte sistemi tam olarak inceledim ve bu testleri yaparken karşıma çıkan minik eksiklikleri CraftWeb Geliştirici ekibine iletip eksikleri gidermelerine yardımcı oldum.
En çok ilgimi çeken kısım ise, v4 sürümüne oranla geliştirilmiş olan yeni Admin Paneloldu. Yeni yapılan bu panelin yetkililer için kullanımı kolay hale getiren bir düzeni ve tasarımı vardı. Yeni Admin Paneline benim puanım 10 üzerinden 10 oldu. (10/10)

CraftWeb v5 projesinde emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum

Cranky

Hayattaki en hakiki mürşit ilimdir.
Site Yöneticisi
Site Danışmanı
En iyi cevaplar
21
Güzel bir tasarım olmuş beğendim. :)

Son düzenleme:

Elfen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Egoist bir insan olmadığını, sadece işini hakkıyla yapan birisi olduğunu sanıyordum sanırım yanılmışım. Kişinin yaptığı işi beğenmediği için beyin seviyesinin düşük olduğunu belirtmek anlıyorum... Neden hayır verdiğime gelecek olursak tasarımı hiç beğenmedim önceki scriptlerinin tasarımına kıyasla fiyasko çünkü. Sadece tasarımına bakarak eleştiremezsin diyebilirsin, konunun sonunda alıntıladığın mesaj da admin panelinde büyük yenilik olduğu yazıyor, ben bu yeniliğin bir demosunu görmediğim için sadece tasarıma bakarak oyladım aynı şekilde "depo" sistemini de

Son düzenleme:

Berk

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Egoist bir insan olmadığını, sadece işini hakkıyla yapan birisi olduğunu sanıyordum fakat yanılmışım. Kişinin yaptığı işi beğenmediği için beyin seviyesinin düşük olduğunu belirtmek anlıyorum... Neden hayır verdiğime gelecek olursak tasarımı hiç beğenmedim önceki scriptlerinin tasarımına kıyasla fiyasko çünkü. Sadece tasarımına bakarak eleştiremezsin diyebilirsin, konunun sonunda alıntıladığın mesaj da admin panelinde büyük yenilik olduğu yazıyor, ben bu yeniliğin bir demosunu görmediğim için sadece tasarıma bakarak oyladım aynı şekilde "depo" sistemini de.
Benim stemim hiçbir yorum ya da eleştiri bırakmadan sadece hayıra basan kişiler.
Eleştirin için teşekkürler. Gün içinde admin panel ve diğer tasarım methodları ile konunun güncellemesini yapacağım.
Beyin seviyesi düşüklüğüne gelirsek de bu forumda benim yaptığım işleri çekemeyen ve bu yüzden hayır veren kişiler var. Bundan emin olabilirsin benim burdaki hitamım onlara. Zaten bir eleştiri mesajı atarak böyle bir durumda olmadığını sen gösteriyorsun.
Bana ego lu diyebilirsin, ama ego lu olmak ile işini hakkı ile yapmak terimleri arasında çok fark var biri benim kişiliğim diğeri ise benim eserim. Kişiliğim ile eserimi yargılaman hiç etik değil.

VictoryAndGlory

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ek olarak: Beni kıskanan beyin seviyelerinde sorun olduğunu düşündüğüm ve takmadığım bu Hayır oyu veren arkadaşlar oy verdikleri gibi cesaretleri var ise bir zahmet sistemde neyi beğenmediklerini yazsınlar.
Yazıyoruz, hakaret ediyorsun, yorumlarımızı rapor ediyorsun. Eleştiri kaldıramadığını herkes anladığı için kimse yazmaya uğraşmıyor. Zamanında sana tavsiye verdiğimde bana demediğini bırakmadın, şimdi gelmiş verdiğim çoğu tavsiyeyi yapmışsın görüyorum ki.

Neden hayır verdiğime gelecek olursak direkt olarak craftweb'in dosya/klasör ilişkisini sevmiyorum. Ve ayar.php, lisans kontrolü derken siteyi inanılmaz yavaşlatıyor. Ek olarak kodlarını hiç dikkat etmeden yazıyorsun (bunu craftweb'in kodlarını gördüğüm ve incelediğim için söylüyorum) hiç optimize değil. Web sunucusundan değerlere baktığımda aktif 30 ziyaretçi için 500MB civarı RAM kullanıyor. Yani 512MB RAM sınırım varsa 30 aktif ziyaretçiden sonraki 31. 32. kişiler siteden yanıt bile alamıyor. Ayrıca CraftWeb'deki gördüğüm açıkları sıralasam spamdan ceza alırdım ki bunları zaten biliyorsun özellikle kredi bugunu. Not: Bu bugları Bloody_Network'e, HarbiCraft'a, RoesCraft'a, PixelNW'ye, FarmcraftMC'ye, TurkPixel'e ve daha nice CraftWeb kullanan sunucu sahiplerine sorabilirsin. Hepsinin illaki canı yanmıştır bugu farketmeden önce. CraftWeb bu sebeplerle bana kullanışsız geldi ve bu sebeple hayır oyu verdim.

Son düzenleme:

Bloody_Network

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Yaklaşık 1.5 senedir cw-v4 kullanıcısıyım. İlk zamanlarda bir takım sorunlar olsada berk'in desteği sayesinde sorunları aştık, bir nevi arkadaş olduk. Script sorunlarını geçtim kendi yaptığım bazı sistemlerde bile karşılaştığım hata ve sorunlarda bana yardımcı oldu. 2 - 2.5 ay önce v5 projesinin olduğunu söyledi. O zamandan beri istek ve önerilerimi skype üzerinden kendisine belirttim. Her birinde olumlu veya olumsuz geri dönüş yaptı. Geçen hafta ise test kullanıcılarından biriydim. Açık ve eksikleri tespit edip gerekli düzenlemeler yapıldı. En çok ihtiyacım olan sistemlerden biri ise sanırım iki adımlı doğrulama idi. Çünkü yetkili kişilerin hesaplarının çalındığı durumlar oluyor illaki, bu sistem sayesinde riski 0'a indirmiş oluyoruz. Şuanda bazı kişilerin gözünde 5 5 lik olmayabilir fakat scriptteki güncelleme sistemide bunun önünce geçecek.

Son düzenleme:

Jixore

To begin, begin.
En iyi cevaplar
0
Hayır verdim çünkü;
EGOİSTLİĞİN DIŞINDA, V4 ile V5 arasında fark göremedim. 3 - 4 ay uğraşıp bir şey ortaya çıkmaması da garip olay.

---

HAYIR OYU VERENLERE GELEN YANIT..

Son düzenleme:

caandalek

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Uzun uğraşlar sonucunda güzel bir işe imza attı. Ben çok beğendim. CraftWeb :pala:

SNWSerhat

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Hayır verdim çünkü;
EGOİSTLİĞİN DIŞINDA, V4 ile V5 arasında fark göremedim. 3 - 4 ay uğraşıp bir şey ortaya çıkmaması da garip olay.

---

HAYIR OYU VERENLERE GELEN YANIT..
Kişisel Görüş Meselesidir Sana Göre Kötü Olabilir Tek Fark CraftWEB kalitesidir
3-4 AY Sürüyor Senin V4 De yaşadığın sorunlar var ise onların giderilmiş bir şekilde ve kusursuzca karşına sunmak için çabalamış
yinede senin kararın hayır demekle seni yargılamıyorum
Bu Çıkarken V5.1 Tarzı bi sürüm çıkar ise o sırada görürsün sistem de ufak sorunlardan ötürü asıl özellikleri ekliyemedi kendisi farklılık var yeni temalar geleceğinide umuyoruz herşeyden ekleyeceğini umuyoruz BerkPW nin yinede Senin Görüşün Konuyu Fazla Büyütmeyelim

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ben @Berk 'in bu konudaki sinirini anlayabiliyorum. Zaten daha önceden de gördüğüm kadarıyla Berk'in yaptığı işlere sırf gıcıklık olsun diye kötü yorum yapanlar olmuştu. Ayrıca ben de 3-4 ay kadar (ne kadar sürdüğünü bilmiyorum) kod yazmaya uğraşsam ve birileri gelip "bir fark göremedim", "çok egolusun", "çöp olmuş" gibi yorumlar atarsa yine ben de sinirlenirdim ki aslında zaten öyle bir olay olmuştu bile. O yüzden bence üstüne gidilmemesi gerekli.

Jixore

To begin, begin.
En iyi cevaplar
0
Ben @Berk 'in bu konudaki sinirini anlayabiliyorum. Zaten daha önceden de gördüğüm kadarıyla Berk'in yaptığı işlere sırf gıcıklık olsun diye kötü yorum yapanlar olmuştu. Ayrıca ben de 3-4 ay kadar (ne kadar sürdüğünü bilmiyorum) kod yazmaya uğraşsam ve birileri gelip "bir fark göremedim", "çok egolusun", "çöp olmuş" gibi yorumlar atarsa yine ben de sinirlenirdim ki aslında zaten öyle bir olay olmuştu bile. O yüzden bence üstüne gidilmemesi gerekli.
Madem eleştirilerden rahatsız oluyor, üst tarafa oylama kısmını koymayacak ve cesareti olan hayır verme sebebini yazsın gibi cümleler kurmayacak. Ayrıca bizzat tanıyorum kendisini 2 kelimeden 1 tanesinde kendisini övüyor. Yanlış kişiyi koruyorsun...

MegaCrafter

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Madem eleştirilerden rahatsız oluyor, üst tarafa oylama kısmını koymayacak ve cesareti olan hayır verme sebebini yazsın gibi cümleler kurmayacak. Ayrıca bizzat tanıyorum kendisini 2 kelimeden 1 tanesinde kendisini övüyor. Yanlış kişiyi koruyorsun...
Bilemiyorum ama benim konuma da böyle eleştiriler geldiğinde tabii ki kaldıramam. Çünkü bu konuda gördüğüm eleştiriler hep örneğini verdiğim şekilde "fark yok", "çöp olmuş", "çok düzensiz" gibi eleştiriler. Berk'in daha önceden de bu tür yorumları aldığını gördüğüm için gereksiz yere üstüne gidilen biri gibi düşündüm. Tabii ki kendisini bizzat tanımıyorum, sadece gördüğüm kadarıyla bir yorum yaptım. Yani kimseyi koruma amacım yok.