CRASH REPORTS

RoyaleGamingTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Merhabalar ben Ahmet ve bilgisayarıma 6 ay-1 yıl arasında Minecraft yüklemiştim CraftriseNetwork ten ve CraftriseOptifine adındaki exe yi kurdum ve oyunu açtım crash report yine denedim crash report vermişti . Bir kaç ay öncede bilgisayarcı bir tanıdığı var babamın o zula yüklerken ekran kardının sürücüsünü güncellemiş sizce düzelmişmidir

babayani

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Düzelmiş olması büyük ihtimal. Crash Report'un en çok rastlanan sebeplerinden biri sürücülerin güncel olmamasıdır.
Bu arada sunucu adını vermene gerek yoktu. Vermesen daha iyi olurdu. Bir sunucu client'i yükledim diyebilirdin.

Ha client'ten de olabilir bu arada ha bir de client'siz aynı hata oluyor mu onu söyle.
OpenGL 2.0 güncelleştirdiğinden emin ol.

Admicos

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
"Crash report" tek bir hata değildir. Minecraft herhangi bir şekilde çökünce launcher'da "Crash report" (hata raporu) diye bir pencere açılır ve gerçek hata o pencerenin içindeki yazılarda bir yerdedir. (En son sürüm orijinal launcher göstermeyebiliyordu sanırım, tam emin değilim. Özel launcherlarda nasıl oluyor hiçbir fikrim yok)

Tabi, düzelmiş olmasının bir ihtimali var, ama düzelmediyse hatanın tamamını atmazsanız nasıl düzeltilebileceğini anlamak zor.

RoyaleGamingTR

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Uzun süredir yanıt atamadım ama crashı öğrendim I BLAME DİNNERBONE ... EXCEPTİONS = NULL yazıyor bildiğim kısmı kuzenimle inceledik ama team extreme indirdiğimizde verdiği crash