Yardım Crazy Crates

Gizlioyuncuv14

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Oyun Sürümü
1.8
Merhaba, benim sunucumda crazy crates plugini yüklü 1 tane kasa yaptım ama kasaya anahtarıyla tıklayınca zaten bir kasa açıyorsun diyor biraz bekliyorum deniyorum yine aynısı oluyor başka bir kasa yaptım aynısı ondada oluyor lütfen yardım edin.

SchoFieldd

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Merhaba @Gizlioyuncuv14
Böyle bir sorun ile daha önce bende karşılaştım. Kasayı Kazı Kazan Tarzında yaptım. sonra esc ye bastım ve aynı hata ile karşılaştım, Çözümü İse. CrazyCrates Dosyasını Sakla. Jar ı sil, tekrardan Buradan İndir. Böylelikle sorunun çöülmüş olacak.

Gizlioyuncuv14

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Öncelikle Merhaba @Gizlioyuncuv14
Böyle bir sorun ile daha önce bende karşılaştım. Kasayı Kazı Kazan Tarzında yaptım. sonra esc ye bastım ve aynı hata ile karşılaştım, Çözümü İse. CrazyCrates Dosyasını Sakla. Jar ı sil, tekrardan Buradan İndir. Böylelikle sorunun çöülmüş olacak.
Şimdiden çok teşekkür ederim deneyeceğim :D

SchoFieldd

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sonucu öğrenmek istiyorum, haberdar et :)

SchoFieldd

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Jar ı ve Dosyayı Komple Sil. sunucuyu başlat. oluşturulan otomatik crazycrates dosyasına kendi oluşturduğun kasayı koy. sorunun çözülecektir.

Gizlioyuncuv14

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Jar ı ve Dosyayı Komple Sil. sunucuyu başlat. oluşturulan otomatik crazycrates dosyasına kendi oluşturduğun kasayı koy. sorunun çözülecektir.
Yaptım hiçbir sorun yoktu üçüncü kasayı yaptım /cc reload çektim sonra yine aynı sorun oldu ama ilkten açılıyordu.

SchoFieldd

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kasayı yaparken Kazı Kazan Şeklinde yapmamaya özen göster. Sorun ondan kaynaklanıyor olabilir.