* CrazyPvP Kaliteli PvP Sunucusu FFA-PVP TOP10,BOUNTY Eklendi! *

cabbarking

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Merhaba , Ben MrCabbarTR Minecraft'a 2013 Yılı gibi başladım ve bu yıldan itibaren hala bu işin içindeyim. Tecrübem yeteri kadar var , bilgim de yeteri kadar var. Biz ve Yetkililerimiz ile size daha iyi bir oyun oynama ortamı katmak için buradayız.

pP6Nzr.png

IP: crazypvp.rabisu.com
Sürüm: 1.8.x
Slot: 40 (Arttırılabilir)
Lokasyon : Türkiye
Hosting: RABİSU

pP6NXo.png

Bot Koruması
Bounty Sistemi
Rank Sistemi
Stats Sistemi
BountyMarket Sistemi
Report Sistemi
Makro&Hile Sistemi AAC
TOP10 Sistemi
Kredi Sistemi Marketten Kredi ile Anında Donor Alabiliyorsunuz
Donorlara Güzel özellikler
FFA TÜRKCE

Sunucumuzdan Görüntüler

2018-07-24_06.29.53.png

2018-07-24_06.30.17.png

2018-07-24_06.30.45.png

2018-07-24_06.30.51.png

2018-07-24_06.31.20.png

2018-07-24_06.32.42.png

2018-07-24_06.33.19.png

2018-07-24_06.33.36.png

2018-07-24_06.33.50.png

2018-07-24_06.35.08.png

2018-07-24_06.35.24.png

2018-07-24_06.57.13.png

2018-07-24_07.11.36.png

Değerli Forum Üyeleri, Sunucumuzda Sadece FFA Aktiftir. Gün geçtikçe diğer oyunlar eklenecektir. Eğer Sizde Kaliteli,Hilesiz,Lagsız bir sunucuda oynamak istiyorsanız , crazypvp.rabisu.com

EyisTaFF

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Map güzele benziyor ama çok fazla problem var featherboard kötü, modun yetkileri bile tam değil adam sunucuda reklam yaptı mod chati temizleyemedi.
Adam hile gel tp len bak diyorum report et diyor gel bak iste diyorum report etmessen bakmam diyor yetkililerdede problem var. Çakmak taşı bugu var bazen yer yakılamıyor. Oyunculara oyuncu diye tag koyarsanız daha iyi olur. Vede bu problemleri ortadan kaldırdıktan sonrada hemen diğer modlara odaklanmanızı öneririm ffa güzel ama pvp sunucusu için alternatiflerde gerekiyor. Örneğin uhcmeetup vede arenapvp bunların 2 side gelirse tadından yenmez. Yetkililerinin permission açıklarından vede plugin ile ilgili problemlere bakarak pluginlerden pek anlamadığınızı söyleyebilirim pluginer gerekirse benden yardım alabilirsiniz elimden geldiğince yardımcı olurum.

cabbarking

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Map güzele benziyor ama çok fazla problem var featherboard kötü, modun yetkileri bile tam değil adam sunucuda reklam yaptı mod chati temizleyemedi.
Adam hile gel tp len bak diyorum report et diyor gel bak iste diyorum report etmessen bakmam diyor yetkililerdede problem var. Çakmak taşı bugu var bazen yer yakılamıyor. Oyunculara oyuncu diye tag koyarsanız daha iyi olur. Vede bu problemleri ortadan kaldırdıktan sonrada hemen diğer modlara odaklanmanızı öneririm ffa güzel ama pvp sunucusu için alternatiflerde gerekiyor. Örneğin uhcmeetup vede arenapvp bunların 2 side gelirse tadından yenmez. Yetkililerinin permission açıklarından vede plugin ile ilgili problemlere bakarak pluginlerden pek anlamadığınızı söyleyebilirim pluginer gerekirse benden yardım alabilirsiniz elimden geldiğince yardımcı olurum.
Teşekkürler Dikkate Alacağım.

Donov4n

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Toxic insanlara sahip, beğenmiyorsan veya olumsuz eleştri yapıyorsan kapı orda mantığındaki insanların olduğu ve aralarında nadir olarak bulunan saygılı oyuncuların oluşturduğu bir kitle. Sunucuda basit buglar var. Sunucu kendime göre "Kaliteli" değil. Sizin de forum konusunda belirttiğiniz gibi. Tabii herkesin kalite anlayışı farklıdır buna bir laf edemem.

Basit Bug 1 - Yanarak ölürsek respawn durumunda hala yanmaya devam ediyoruz.
Basit Bug 2 - Ölüceğimizi anlayıp boşluğa tam ölmeden atlarsak bounty kaybetmiyoruz / kazandırmıyoruz.

Sunucu 3 günlük gibi laflar sarf etmek yerine keşke o 3 günde bugları çözseydiniz. Kolay gelsin. (2.5/10)

cabbarking

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Toxic insanlara sahip, beğenmiyorsan veya olumsuz eleştri yapıyorsan kapı orda mantığındaki insanların olduğu ve aralarında nadir olarak bulunan saygılı oyuncuların oluşturduğu bir kitle. Sunucuda basit buglar var. Sunucu kendime göre "Kaliteli" değil. Sizin de forum konusunda belirttiğiniz gibi. Tabii herkesin kalite anlayışı farklıdır buna bir laf edemem.

Basit Bug 1 - Yanarak ölürsek respawn durumunda hala yanmaya devam ediyoruz.
Basit Bug 2 - Ölüceğimizi anlayıp boşluğa tam ölmeden atlarsak bounty kaybetmiyoruz / kazandırmıyoruz.

Sunucu 3 günlük gibi laflar sarf etmek yerine keşke o 3 günde bugları çözseydiniz. Kolay gelsin. (2.5/10)
Öncelikle Görüşün için teşekkür ederim herkes görüşüne saygı duymak gerekir. Sunucumuz 3 günlük değil haziran ayında açıldık fakat çok fazla bakım yaptığımız için oyuncu kaybettik. En sonunda parayla plugin paketi satın aldık. Ve bu plugin paketini biz yapmadığımız için böyle basit buglar olabiliyor. Her insan hata yapabilir bunu unutmamalısın. İyi günler iyi forumlar.

Donov4n

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Öncelikle Görüşün için teşekkür ederim herkes görüşüne saygı duymak gerekir. Sunucumuz 3 günlük değil haziran ayında açıldık fakat çok fazla bakım yaptığımız için oyuncu kaybettik. En sonunda parayla plugin paketi satın aldık. Ve bu plugin paketini biz yapmadığımız için böyle basit buglar olabiliyor. Her insan hata yapabilir bunu unutmamalısın. İyi günler iyi forumlar.

Sunucuda aynı sözleri sarf ettiğimde sunucu 3 günlük gibi tepkiler aldım. Herneyse iyi forumlar.