Creation Adlı Sunucunun Saygılı ve Kaliteli(!) Yetkilileri.

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Merhabalar, beni tanıyanlar vardır. 2010 Yılından beri sunucu işleri içerisindeyim. Son 1.5 senedir uzak olduğum için biraz sunucuları gezmek istedim. Karşıma da sürekli 40+ çeken Creation adlı sunucu çıktı. Emek skyblock yazıyordu, ben de emek skyblock sunucusu işletiyorum, doğru mu yapıyorum diye bir girip bakmak istedim. 1-2 gündür giriyordum zaten, bugün yetkilileri de görünce "Bu nasıl emek." tarzı bir soru sordum. Sadece piyasadaki zırva "kolay emek" saçmalıklarından farklılar mı merak ettim. Karşılaştığım cevaplar gerçekten çok utanç vericiydi.

Önce göz ardı etmeye çalıştı, yapamadı.
153092

Sonra durumu açıkladım, zaten sunucumun olduğunu ve bu sunucuya bir göz atmak istediğimi açıkladım.
Aldığım cevap şok ediciyidi... "iqless" olduğumu öğrendim.
153093

Kendimi açıklıyor iken bir de çok saygılı(!) adminimiz işin içine el attı. (Tablo koydum ki sahte olduğunu düşünmeyin.)
indir.png

Sonra dedim ki oynayayım, oynayarak çözeyim. Birisi 3 günde 10 katlı kaktüs farmı yaptım çok zor oldu falan dedi. İşler iyice ilginçleşiyordu fakat sonra karşıma bir engel çıktı.
153094

Gerçekten diyecek bir şey bulamıyorum. Yolunuz açık olsun fakat gözünüzü bu kadar hırs bürümesin. Sunucu açmadan önce biraz edep, ahlak öğrenin lütfen.​