creation.batihost.net > 2015 Emek Faction - Lapiste 30 seviye ol kazmanı büyüle! (OP ne unutacaksın!)

Creation

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Factions hakkındaki bilgisizliğini bu yorumun ile anlamış oldum sen bana bunu cevapla Türkiye sunucuları dışında hangi serverde lapis kasıp level atlamalı bir factions gördün Prison mu oynuyoruz abicim biz ? Factions şuanda bile NoMercyMC var lapisi olmayan 1 tane Türkiye sunucusu örnek vermiş olayım istersen sana burda 500 den fazla Factions server sayarım lapisi olmayan 2012 yılından beri factions oynayan biri olarak yaptığın yorumlar okadar saçma ki cevap vermeye gerek duymuyorum ama cevap vermezsem de sürekli kendini haklı çıkartacaksın önce bi google a yaz Minecraft Factions Server Pre birkaç tanesine gir oyna bak bakayım ''Emek Faction '' neymiş öğrenmiş olursun
Kardeşim ne tatava yaptın gelmezsin olur biter Allah Allah. Boş yorum atma.

hazel266

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
''Merhabalar ben Arda, bu konuşmayı birçok kez yaptım tekrar yapmak istiyorum. Lütfen OP oynamayalım, size bir şey kazandırmaz, lunapark gibidir anlık eğlenirsin. Kuzenin eve gelir, annesi "Hadi oğlum gidiyoruz!" dediğinde senin "Nolur bu gece bizde kalsın!" dediğin bir zamandır OP sunucuları. Her zaman üzülürsün. '' bunun kadar saçma bir yazı görmedim şimdi dediğin okadar saçma ve alakasız şimdi burda op olupta 4 yıldır açık olan çok güzel serverler var hemde emek kendi emeğinle gelişiyosun bunu nedense kimseye anlatamadım anlatsam da anlamayıp kendi istediklerine göre devam ettiler OP İLE EMEK aynı kavramda değildir zıt değildir veya eş anlamlı değildir ikisi bi arada olabilir lütfen anlayın artık şunu sen ver50 yapsan bile obsidyeni 10 saniyede kırmanı sağlayacak pluginler var hiç merak etmeyin her türlü op ile emek çok rahat bi arada olabilir burda biz emek serveriz diyip sadece 1 plugin yükledikten sonra yenilikçi hiçbişey olmayan serverde kim neden oynasın insanlar yenilik istiyor sizse bize emek diye hiçbişeyi olmayan server sunuyosunuz hadi onuda geçtim bide sanki sizin serveriniz dünyanın en güzel serveri gibi OP serverleride kötülüyosunuz bunu anlamış değilim ben emek oynamakta bize bir şey kazandırmaz ozaman ? sanki op oynayınca bir şey kazanmıyoruz da emek oynayınca para falan kazanıyoruz ikisinde de anlık eğlence alıyoruz sonra bitiyor birçok emek sunucusu var ama insanlar yenilik yapıp emek sunucusu açıyorlar 500 tane rütbe ekledikten sonra ne anlamı var ki sunucunun ve bir şey daha eklemek isterim Factions oyun modunda lapis denen bir şey yoktur lapis eklersen server op olur yani şu an senin serverin op emek serveri kardeşim bunuda hatırlatmak isterim hatta emek demek bile zor olur çünkü sen o lapisi bulmak için nelerini veriyosun burda sadece warp lapis yazıyon easy kasılıyosun serverin EasyOP Factions olmuş bildiğin burda Factionsu bilmeyenlere gelin gösterelim tarzında konuşmak yerine git önce bi factionsu öğren sonra konuşursun

+1

Son düzenleme:

hazel266

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
plugin yapamadık demiyoda op factionsu kötülüyor op ve emeğin aynı anda olabilceğini ne zaman öğğrenceksiniz acaba

hazel266

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
hesabım yoktu sırf XXspookyDragonXX in yorumuna +1 demek için hesap açtım:

+1

Creation

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
Boş yapma iş yap kardeşim.