=CresMC[BETA]= Sunucumuz ONLİNE - Faction / Lapis-Hammadde KALDIRILDI/ KafaDüşürme

Sunucuda ENCHLİ Elma bulunsunmu

• Kullanılan toplam oy
    5
  • Anket kapatılmış .

upsr1

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0

Merhaba, öncelikle geçen sezon sunucu hakkında bazı aksilikler olsada sizlere yeniden,tekrardan,en baştan bir faction deneyimi daha sunmak istiyoruz. Daha önce yaptık yaptığımızın daha iyisini yapmak yine Türkiye'nin en iyi Faction serveri olmak. Sunucunun geçen sece kapanmasının nedeni sunucuda benden başka ilgilencek kimse olmaması bütün aksilikler üst üste geldi. Market fiyatları artırılmıştır bir önceki sene sunucumuz çok kolaydı ve oyuncular emek vermeden güç sahibi oluyordu.
NOT : Sunucumuzu tekrardan axiden açtık öğrenciyiz maddi durum musait olmadıgı için şimdilik axi tr bilişimden aldık en kısa zamanda nitradoya dönüş yapılacaktır

Server Adı : CresMC
Ip :46.20.1.139:1220 (yeni IP)
Sürüm : 1.7.5
Facebook Sayfası : www.facebook.com/CresMCSunucusu
Skype İletişim : ertugrul.duman10
Sunucumuz ONLİNE .
Sunucumuz 1 hafta boyunca BETA sürecinde olacaktır eksiklerimizi , hatalarımızı görmeye çalışıp soruınların üstesinden gelmeye çalışılcak
Eğer sizde sunucumuzda eksik , hata vb. şeyler gördügünüz zaman skype adresimizden kurucumuza ulaşmanız serverin gelecegi bakımında çok önemlidir
BETA sürecinde oldugumuz için eksik warplarımız olabilir Arena vb. gibi arenamız yapım aşamasındadır bittigi anda sunucumuza anında ekleneciktir.

Neden Sizi Seçmeliyiz ?
Yenilikçi zor ve eğlencenin hiç bitmediği bir server arıyorsanız kesinlikle bizi seçmelisiniz

Lag sorununu nasıl çözdünüz ?
Sorunsuz,bugsuz Son sürüm pluginler yükleyerek , test ederek Lag sorununu Çözdügümüze inanıyoruz.

Hileler engellenmiş mi ?
Auto Disconnect Hilesi Engellenmiştir. Ayrıca Diğer Hileler İçin Admin Arkadaşlarımı Hep İncelemede Buluncaklar.

Daha önceki tecrübeleriniz neler ?
Daha Önceki Tecrübelerimiz ; 2 Tane Faction sunucu açarak bugünlere geldik ve Kendimizi Çok Geliştirdigimize İnanıyoruz

VIP'lere ayrıcalıkları diğer sunucular gibi abartıyor musunuz ?

Kesinlikle Hayır ! Oyuncularda emek verdiginde Vipler ile güçleri aynıdır oyuncular sadece emek vermesi gerekiyor.
VIP'ler tam tadındadır. Diğer oyuncuları ezemez ama ezilmez de.

Kafa Düşürme
Repair
Sürekli en az bir kurucu ONLINE!
Rütbe sistemi [EKLENECEK]
Sanal Chest
Ayarlı uygun VIP türleri
İlgili yetkililer
Rehber desteği
Minigames [EKLENECEK]

Daha fazlası sadece oyunda...

Son düzenleme:

upsr1

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Kardeşim haklısın aslında ama minecraft oynayanların %95 i kolayı seviyor ve bizimde serveri kalkındırmamız için lapis şart keşke ülkemiz yabancı sunuculardaki factionlar gibi olsa ne güzel olur değilmi :)

PnowsMC

Beelzebub
En iyi cevaplar
0
Kardeşim haklısın aslında ama minecraft oynayanların %95 i kolayı seviyor ve bizimde serveri kalkındırmamız için lapis şart keşke ülkemiz yabancı sunuculardaki factionlar gibi olsa ne güzel olur değilmi :)
Hiç belli olmaz lapissiz denerdim ben sizin yerinizde olsam.Veya küçük bir lapis alanı yapardım günde 1 kez yenilenirdi.

upsr1

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Mantıklı ama sunucunun gelecegi için cidden lapis şart bunu sende biliyorsun kendini benim yerime koy .

PnowsMC

Beelzebub
En iyi cevaplar
0
Ben olsam yapmazdım şahsen veya skript le lapisin verdiği xp yi düşürürdüm markete de düşük bir fiyata sattırırdım adamlar saatde 100k para kasıcaklar.

upsr1

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Zaten lapis fiyati düşük olacak fiyatlar düşürüldü merak etmeyin .

PnowsMC

Beelzebub
En iyi cevaplar
0
Neyse ben her türlü lapise karşıyım.

detlayt

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Çok abartısız bir sunucu tşkrlr atmin apey

upsr1

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
RAPOR EDİLDİN MESAJLARI YASAK ASDJFHASJKDHFAKASDASLHLAS
Kardeşim ne kadar ön yargılı insalarsınız sunucu açılmadı daha ulan bi akıllınız yokmu gülüşe bak yaşın belli oluyor 10 felan heralde sunucuyu daha açmadım hemen kötülemelere baltalamaya çalışmalar başlandı . yetkililer bu forumun artık ipi koptu bi el atın artık

detlayt

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0

FinalFantasy

Marangoz
En iyi cevaplar
0
lapis olan sunuculara emek yazmaktan vazgeçin artık ! emek diye giriyoruz lapis çıkıyor

upsr1

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Güncel ARkadaşlar[DOUBLEPOST=1440758890,1440751732][/DOUBLEPOST]LAPİS- HAMMADDE TAMAMEN KALDIRILDI