Crise Productions - God's Temple (Beginning)

Crise

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
@Crise ,
1. Haritalar'da Superflat en baştan bir hata zaten.
2. Yunan mimarisinde bu tür renkler ve kumtaşı asla asla doğru bir seçim değil.
3. Yunan mimarisindeki en büyük eserler ve mitolojideki Olimpos Dağı vb. ya dağlık alanlarda olur ya da daha doğal yerlerde.
4. Zaten yunan mimarisi çoğunlukla mitolojiye dayanır. Yani sen kocaman sütunlar ve heykeller kullanmalısın. Bunu şimdilik demiyorum fakat daha sonra işine yarar bu önerim.
5. Bu yaptığın tamamen Mısır mitolojisine benziyor.

Yine de başarılı olmanı dilerim iyi forumlar :)
Zaten tam olarak Yunan Tapınağı değil içinde Mısır'a özgü şeyler de olucak ve merak etme sutün ve heykelleri... :)

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
@Crise ,
1. Haritalar'da Superflat en baştan bir hata zaten.
2. Yunan mimarisinde bu tür renkler ve kumtaşı asla asla doğru bir seçim değil.
3. Yunan mimarisindeki en büyük eserler ve mitolojideki Olimpos Dağı vb. ya dağlık alanlarda olur ya da daha doğal yerlerde.
4. Zaten yunan mimarisi çoğunlukla mitolojiye dayanır. Yani sen kocaman sütunlar ve heykeller kullanmalısın. Bunu şimdilik demiyorum fakat daha sonra işine yarar bu önerim.
5. Bu yaptığın tamamen Mısır mitolojisine benziyor.

Yine de başarılı olmanı dilerim iyi forumlar :)

Bunu Yunanistan'ı Gezmiş Biri Olarak Söylüyorum.Olimpos Dağı vb. Konusunda Haklısın.Ama Oraların Bu Kadar Tanınma Nedeni Oradaki Tarihi Yapılardır.

Ayrıca Evet Yunan Mitolojisine Benzemiyor.

Kaan697

Vae Victus
En iyi cevaplar
0
Bunu Yunanistan'ı Gezmiş Biri Olarak Söylüyorum.Olimpos Dağı vb. Konusunda Haklısın.Ama Oraların Bu Kadar Tanınma Nedeni Oradaki Tarihi Yapılardır.

Ayrıca Evet Yunan Mitolojisine Benzemiyor.
Evet yunan mimarisinde mavi kullanilir ama kumtasi degil de beyaz kil daha iyi olur.

ZxqFeaR_MySxT

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bence Konuyu Pisletmeyin Arkadaş Sizden Yorumlarınızı Bekliyor,Tartışma İstemiyor, Bu Arada Bazı Arkadaşlarımızda Haklı Kimsenin İşine Burun Sokmayın Lütfen, Ve Bu Arada Crise Adlı Kullanıcı Sizi Terslemiyor Yanlış Anlamış İseniz Onun Yerine Özür Dilerim Diyelim Tartışma Kapansın :)

L

LifeTaker

Ziyaretçi
Bence Konuyu Pisletmeyin Arkadaş Sizden Yorumlarınızı Bekliyor,Tartışma İstemiyor, Bu Arada Bazı Arkadaşlarımızda Haklı Kimsenin İşine Burun Sokmayın Lütfen, Ve Bu Arada Crise Adlı Kullanıcı Sizi Terslemiyor Yanlış Anlamış İseniz Onun Yerine Özür Dilerim Diyelim Tartışma Kapansın :)
imzan çok güzelmiş :) bu arada evet yunan mimarisini andırmadı bana pek bitince karar ver istersen ne olduğuna :D

Crise

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bence konu açman bile çok saçma kavgalar cıkıyor yapın bitmemiş şu an iyi kötü yorumları alamazsın
Bu iyi kötü yorumlar için değil. Herkesin fikrini almak istedim başlangıçla ilgili.

Reddy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar....
Yeni bir çalışma yapmaya başladım. Bu çalışma biraz büyük olucak. Umarım ki hepinizin seveceği bir çalışma olucak. Üzerinde sadece 3-4 saat çalıştım şimdilik. Gelecek haftalarda bitirmeyi planlıyorum ( Kurban Bayram'ında ). Bu çalışmayı tek başıma yapıyorum ve kendimi zorlamak için hiçbir mod kullanmadan yapıcam. ( Sadece son resimlerini çekmek için Shader Pack ) Hadi bakalım hayırlısı!!!

RESİMLER :

Tapınak gibi bir şey yapacaksan texture pack kullan.Ama piramit gibi bir şey yapacaksan texture pack kullanmasanda olur bence :p