CrossNW | 1.8.X | Rütbe | Edit | Köylü Ticaret | Boss | Tamamen Otomatik Sistemler |

erenduran16

Marangoz
En iyi cevaplar
0

Kaliteli bir factions sunucusu hizmetini sağlamaktır.

Gerek sizin gerek bizim fikirlerimiz ile sunucumuzu kalite safhasında yüksek mevkilere çıkartmaktır.
factions'un tadını doyasıya çıkartmanızı sağlamaktır.

ve aynı zamanda size kaliteli bir sunucu keyfi sunabilmek için tam 1 aydır sunucu üzerinde
çalışıyoruz

IP: crossnw.batihost.com

Versiyon: 1.8.X
Kapasite: 70

Lokasyon: Türkiye
Hosting: BatiHost

Yenilikçi Infoboard
Sohbette katil sıralaması /top10
Crash Koruması
Hile Koruması
Bot Koruması
Rütbe Sistemi (Oyun içinde /rankup yazarak rank atlayabilirsiniz)
Tamamen Otomatikleştirilmiş Lapis-Zümrüt Satış Sistemi
Yeni /warp ve /menu sistemi

Hepinizi bekliyoruz
CrossNW

crossnw.batihost.com

Son düzenleme:

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
Konu tasarımı olarak güzel bir iş çıkarmışsınız. Sunucu içi yapılar da güzel. Başarılar dilerim.

7/10

BerkayLG

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Sunucunuz hayırlı olsun yarım saat oynanışım üzerine arenaya gittim kill aura + noknockack bulunan 2 arkadaşımız arenada terör estiriyor admin arkadaşımıza mesaj atıp + report sistemini kullanıp bildirmemize rağmen gerekli müdahale yapılmıyor.Hile korumanızın geliştirmenizi tavsiye ederim iyi oyunlar

_Mslefy

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Daha da geliştirilebilir. Geliştirilebilecek şeylerden ilki mimaridir. Başarılar 4/10

erenduran16

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler ama fakat yapıtlar o kadar kötü değil girip incedilinizmi acaba? 4 puanlık bir yapıt değil bence

_Mslefy

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Teşekkürler ama fakat yapıtlar o kadar kötü değil girip incedilinizmi acaba? 4 puanlık bir yapıt değil bence

"Daha da geliştirilebilir. Geliştirilebilecek şeylerden ilki mimaridir." Yazdım dikkat ettiysen, yani sadece mimariler ile alakalı değil. Ama mimarilerin de daha fazla geliştirilebileceğine inanıyorum. O zaman şöyle söyleyim: Mimariler 7/10 Başarılar