Türkiye'nin En Büyük Oyuncu Forumuna Hoş Geldiniz!

Sitemize kayıt olarak, diğer oyuncular ile tanışabilir, mesajlaşabilirsiniz, ayrıca bir şeyler paylaşarak veya sorarak Türkiye'nin en büyük oyuncu topluluğunun bir parçası olabilirsiniz!

Şimdi Katılın!

CS 1.6 Kamera Kapama

Gamer Türkiye

Gamer Türkiye
Mesajlar
1,163
Puanları
0


115510CS 1.6 Kamera Kapama
Selamlar ForumGamerTR üyeleri. Bu konumda sizlere nasıl kamera kapatabileceğinizi öğreteceğim.

CS 1.6 Nedir?
CS 1.6
, eski zamanlardan kalma ve çok fazla oyuncu sayısına sahip bir video oyunu. Oyun eski zamanlara oranla çok iyi ve yerinde grafiklere sahip olduğu için yüksek oyuncu sayısına rahatlıkla ulaşmıştır. Oyun içerisinde terörist ve anti-terörist olmak üzere iki takım bulunuyor, siz bunlardan bir tanesini seçip oyununuza başlayabiliyorsunuz. Oyunda bulunan silahlarda seçtiğiniz takıma bağlı olarak değişiklik gösterebiliyor; terörist takımında AK-47, anti-terörist takımında M4A1 gibi silahlar bulunuyor. Oyun, gerçek zamanlı silahlar eklediği için aksiyon ve rekabet bir tık daha üst seviyede oluyor.

CS 1.6 Kamera Nedir?
Kamera sayesinde oyunlar içerisinde eş zamanlı olarak rakibinizi görebilirsiniz. Kamera sistemleri oyunların mecburi olarak vazgeçilmezidir. Oyunda öldüğünüz zaman kamera sayesinde oyuncuyu izleyebilir, onu takip edebilir ve hareketlerine göre takım arkadaşlarınızı bilgilendirebilirsiniz. Kamera kullanımı çok amaçlı olduğu için bazen huzursuzluklar çıkartabiliyor. Rakip takım oyuncusu öldüğü zaman sizin takımını izleyebiliyor, bu durum da rekabeti azaltıyor ve hileye yönelik bir oyun oluşturuyor. Kamera sistemi bazen yararlı bazen yararsız olabiliyor; CSGO oyununda rakip takımını izlemeye yarayan bir kamera mevcut. Bu kamera sayesinde, resmi eşleşmeler haricinde ve öldüğünüzde rakibinizi izleyebiliyorsunuz. Sizler, kameranın nasıl kapandığını öğrendiğiniz andan itibaren böyle saçma şeyler yüzünden kendi canınızı sıkmayacaksınız.

Kamera Kapatma Kodu
Ölen oyuncular saçma bir şekilde tüm rakip takımı izleyebiliyor mu? O zaman gelin şu kodları deneyelim. Bu kodlar sayesinde artık oyuncular sadece kendi grubunda bulunan oyuncuları, yani takım arkadaşlarını izleyebilecekler. Rakip takım oyuncularını izlemeleri için aşağıda vereceğim kodu resmi ayarlarına döndürmeniz yeterli olacaktır.
Kod:

mp_forcecamera 2
mp_forcechasecam 2


Konumuz buraya kadardı, okuduğunuz için teşekkür ederim. İyi forumlar!